Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Problem z % zderzeń w Naczepie


BarbiePOLSKAYT

Question

Witam. Problem jest prosty i przepraszam jeśli nie ten dział , ale jest głupi aby tak dużo rzeczy ogarniać.

 

Ale do rzeczy uczestniczyłem w 2 wypadkach nie z mojej winy , a wprowadzili ten system niby który da się coś tam naprawić , ale wpisywałem 1 i 2 i trochę bodajże mi tylko naprawiło jeśli w ogóle coś. Gram na Serwerze Eu 2  mowa o Euro Truck Simulator 2 i Ładunku z World of Truck.

 

Czy da się jakoś Ładunek przywrócić do 0% zderzeń czy muszę ukończyć zlecenie na tylu ile mam.

 

Bo naprawdę ręce mi opadają biorę najdłuższe ładunki jakie tylko zauważę a czasami po przejechaniu nawet 3000 km nie dostaje ani grosza i nawet muszę dopłacać do interesu.

Nie chodzi mi tutaj o pieniądze których mam no w bród , ale no wiecie jeśli jedziesz starasz się ładnie jechać a ktoś ci , że tak się wyrażę cały czas wali w tą naczepę no to co ja mam zrobić ..

 

Prosił bym o szybką pomoc 

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

Fix naprawia tylko i wyłącznie ciężarówkę.

Był czas że naprawiał wszystko, lecz jeśli ktoś miał wtedy ładunek z WoT'a wyrzucało błąd z synchronizacją i przywracało ostatnią pozycję sprzed paru minut.

Niestety, lecz trzeba dojechać z danym procentem uszkodzeń do celu, i nie ma na to rozwiązania.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, [JT]Rosyjski Elektryk said:

Fix naprawia tylko i wyłącznie ciężarówkę.

Był czas że naprawiał wszystko, lecz jeśli ktoś miał wtedy ładunek z WoT'a wyrzucało błąd z synchronizacją i przywracało ostatnią pozycję sprzed paru minut.

Niestety, lecz trzeba dojechać z danym procentem uszkodzeń do celu, i nie ma na to rozwiązania.

Eh no i nie miałem wyjścia i tak zrobiłem :( no ale trudno się mówi. A to co mówisz zauważyłem bo wcześniej jakieś tam komendy wpisałem a po 2 wypadku w tunelu chciałem się tepnąć na serwis , ale wyskoczył ten błąd o którym wspominasz lub podobny i rzuciło mnie spowrotem do tunelu ... pff i dopiero za kolejnym razem udało się tepnać na naprawę.

 

A można tutaj dopisać w kolejnej sprawie czy trzeba nowy temat zakładać i dział w razie w odpowiedni ? Bo problem z kamerą 0 mam :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.