Jump to content

Turkoğaz™ ALIMLARI HAKKINDA

Recommended Posts

21 minutes ago, Akku?luCem52 said:

o şimdi siyasetciler için geçerli  Atatürk  şuan siyaset yapiyormu hayattami hayır  ben admınlerin onunden cok geçtim bir sıktıntı olmadı. 
şuanki siyasetcilerin isimini yaparsan  ozaman uyarı aliyorsun diye biliyorum ama Atatürk için bize bir uyari asla gelmedi gelmek istersen bekleriz. 

Şuanki siyasetçi için geçerli filan değil. Ona bakarsak Hitler, Stalin de siyasetçi fakat oyunda isimlerini kullanmak yasak. 

47 minutes ago, Akku?luCem52 said:

burda adminlerde var onlar niye bişey yazmiyorda siz yasak diye yaziyorsunuz ? admin  goruyordur heralde değilmi 

Adminler zaten kurallarda belirtmiş. Burda kızacak sinirlenecek bir durum yok. Sadece sizin herhangibir ceza almanıza sebep olacak bir durum konusunda samimi bir tutumla uyarılıyorsunuz. İlerde ceza almanız durumunda niye ceza aldım diye sormanıza gerek kalmıyor bu sayede.Umarım anlatabilmişimdir. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Edited by [AyYildiz]Suleyman{24}

Selamlar, öncelikle Mustafa Kemal ATATÜRK'e karşı olan sevgi, saygı ve sempatinizi anlıyorum. Ancak içinde bulunduğumuz platform bir oyun platformu ve kendine ait kuralları mevcut. Bu platforma kayıt olurken, bahsedilen tüm kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Aşağıda örneğini gördüğünüz kural gereği, VTC ismi olarak ATATÜRK ismini alamazsınız. Lütfen 48 saat içerisinde VTC isminizi değiştirin ve tekrar iletişim kurun, bunu gerçekleştirmezseniz forum ve oyun kuralları gereğince konunuzu kilitleyip, arşive taşımak zorunda kalacağım. Anlayışınız için teşekkürler.

Aşağıda, bahsi geçen kuralı okuyabilirsiniz:

§1.5 Uygunsuz Dil Kullanımı, İletişim Kanallarının Amacı Dışında Kullanılması ve Taklit - Inappropriate use of language, communication and impersonation of any kind.

• TruckersMP platformu üzerinde diğer kullanıcıları aşağılamak ve kullanıcılara karşı buna benzer davranışlarda bulunmak yasaktır. Kural, belirtilen durumlarla sınırlı olmamakla birlikte: ırkçılık, ayrımcılık, ötekileştirme, siyasi ve yasak içerikler paylaşımı veya bu ve buna benzer durumlar hakkında tartışmak/fikir belirtmek yasaktır.
  • Diğer kullanıcıların güvenliğini tehlikeye atabilecek websitesi ve içeriklerin paylaşımı yasaktır.
  • Diğer kullanıcılara karşı yapılan hafif sayılabilecek derecedeki "Idiot" veya "noob" gibi tanımlar, durum suistimale gitmedikçe cezalandırılmaz. Bu inisiyatifin istismar edilmesi durumunda cezalandırma işlemi uygulanır.
  • Diğer kullanıcıları, politik figürleri(Örneğin: Devlet başkanları, terör örgütü üyeleri/başkanları ve/veya Askeri liderler.) ile oyun yetkililerini taklit etmek yasaktır. Bu kural, belirtilen durumlarla sınırlı olmamakla birlikte: kişinin fotoğrafını avatar olarak kullanmak, onun sözlerini sarf etmek ya da onun gibi konuşmak, adını kullanmak, araç içi plakaya adını yazmak gibi davranışlara yönelik ceza işlemi uygulanır.

Aşağıdan, tüm platform kurallarını okuyabilirsiniz:

3 minutes ago, Akku?luCem52 said:

ozaman ay yıldız tim de kapatsin dostum bizde kapatriz  otomatanda kapatsın ;)  onlarda  siyastet yapiyor ozmn 

AyYıldız TM de siyaset içeriğini söyler misin? Bizim isim Ay ve Yıldız Yani Türkiye bayrağında olan siyasi lider ve ya siyaset doğuracak bir isim değil. Kurallar da ülke ismi belirtmek kullanmak yasak olsaydı biz de kurallara uyardık.

Edited by [AyYildiz]Suleyman{24}

2 minutes ago, Akku?luCem52 said:

Atatürkün nedir peki ozaman   Ay Yıldız da siyaset ülke ile ilgi bir nik  biz sadece anısını yaşatiyoruz sizin yoksa bizimde yok  dostum. 

Bak sen anlamadın galiba. Oyunda ülke bayrakları kullanmak serbest ama siyasi içerikli her türlü isim, logo vs. kullanmak yasaktır. Oyun Kurallarına bakmanı tavsiye ederim. 

• Thanks 1

Just now, Akku?luCem52 said:

Atatürkün nedir peki ozaman   Ay Yıldız da siyaset ülke ile ilgi bir nik  biz sadece anısını yaşatiyoruz sizin yoksa bizimde yok  dostum. 

Beni ve ya bizi yanlış anlamanı istemem biz Atatürk ü sevmiyoruz değil ama malum oyun içi kural koyulmuş üst yönetim tarafından. Benim için o tagı kullanmanızın bi zararı olmaz bende isterim yazmak ama siyasi lider ismi olduğu için kurallarda yasak olduğu belirtildi. yasak olması da gayet doğal bir durum. sen ben severiz ama yabancılar sevmez kavga tartışma ve laf atışmaları olur. Sen mesela bir kişinin tagında barzani ismini görsen ve ya Kürdistan görsen tepkin ne olur ? sinirlenirsin istemezsin yazmasını. Onlarda senin yazmanı istemez bu sebeple bu kural getirilmiş. Sonuçta burası bir oyun ortamı

• Like 1

Selamlar,

Yukarıda platform üzerinde bulunan diğer oyunculara yaklaşım şekliniz, forum kurallarını birden çok kez ihlal etmeniz ve konu başlığınızın şuan içinde bulunduğu başlığın amacına uygun olmaması sebebiyle konunuzu kilitliyor ve Arşiv bölümüne taşıyorum. Lütfen forum kurallarını tekrar gözden geçirin ve VTC tanıtımınızı tam anlamıyla tamamladıktan sonra tekrar açın. İlginiz için teşekkürler, iyi günler dilerim.

Aşağıdaki bağlantıdan forum kurallarına ve platform üzerindeki diğer kurallara ulaşabilirsiniz:

//Locked & moved to Şirketler Arşiv due to violating multiple forum rules.

• i z m locked, unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.