Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Czarne paski na ekranie podczas postoju.


Emras

Recommended Posts

 

 

Wersja modyfikacji1.0.0.4 (nie jestem pewien,poniżej screen jaka to wersja modyfikacji.)
 
Używany kontrolerMicrosoft xbox 360 wireless controller.
 
Informacje o błędzie:
Podczas postoju w miejscach o znacznej częstotliwości ruchu ,a także jak stoję sam pojawia się ten błąd.Po około 20 minutach latania na kamerze " 0 " problem ustaje na jakieś 10 minut,a następnie wszystko wraca do poprzedniego stanu.Po załączeniu kamery 2 paski znikają.Na kamerze " 0 " po odleceniu kilkunastu metrów problem również ustaje.Dzieje się to tak jakby w obrębie kilkunastu metrów wokół zestawu.
 
Jak odtworzyć błąd:

Postój na parkingach,serwisach,obszary o zwiększonej częstotliwości ruchu.

 
Screenshoty/filmy:
 
11.png.ec01de1c1932078860c1d2693e4362e8.png
 
 
  •  
Link to comment
Share on other sites

To się działo podczas konwoju Agromex na serwerze eventowym.

Może być to powiązane, dlatego chciałbym dodać, że gdy stałem w firmie obok i po przełączeniu kamery na widok z wnętrza kabiny (kamera 1), nie miałem cb-radia.

Dopiero po ruszeniu myszką cb-radio wracało na swoje miejsce i było widoczne. Sytuacja powtarzała się parę razy po skakaniu z widoku kamery 2 na kamere 1.

Dodam, że u mnie takiej sytuacji jak na filmie nie było.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

@{HGT} Emras Osoba, która znajduje się w Twoim kwadracie mapy i ma te światła założone na ciężarówce, musi je zdjąć, wtedy prawdopodobnie to ustanie. Może sprawdź to z kolegami z firmy, pojedźcie do jakiegoś miasta gdzie nie ma ludzi i niech jeden z Was (nie ty) założy sobie na ciężarówkę jakieś światła ostrzegawcze z DLC Special Transport i Ty wtedy zobacz czy będziesz miał te czarne paski. Innego sposobu nie znam.

Link to comment
Share on other sites

  • Meitt locked this topic
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.