Jump to content

Limit dla kierowców bez naczepy


Lenii

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Limit dla kierowców bez naczepy
  • Opis Sugestii
    : Aktualnie wielokrotnie zostałem uderzony celowo lub mniej celowo przez innego kierowcę który nie posiadał naczepy. Chodzi tutaj o ciągniki jak i samochody. Moją sugestią jest aby w jakiś sposób ograniczyć wyłącznie te osoby jeśli chodzi o prędkość np. do 100km/h. Czasami lecą na złamanie karku po drogach i na czołówkę przy prędkości takiej że człowiek wylatuje za barierki. Sądzę że mogło by to zmniejszyć ilość graczy jeżdżących bez naczep, co także spowodowało by zmniejszenie wypadków przy prędkościach 140-200hm/h. Dodam jeszcze że nie wiem czy są możliwe sprawy techniczne związane z tym.
  • Przykładowe obrazki
    : brak
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna? 
    : Myślę że jest to ciekawa sugestia to przemyślenia lub ew. rozwinięcia troszeczkę w inny sposób jeszcze, lub do zmodyfikowania.
     
    Pozdrawiam.
Edited by leniktom
Link to comment
Share on other sites

Jeśli da się zrobić coś takiego, to i tak wg mnie jest to zbędna zabawa. Nic to nie zmieni. Dodam że nawet przy niskich prędkościach inni gracze są w stanie Cie "skasować" oraz  dodam typowy już tekst... skoro tak często zdarzają Ci się czołówki... Postaraj się omijać miejsca zakorkowane, pełne gracz itp. 

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Nic nie zmieni. Czy z naczepą, czy bez to i tak mogą jeździć jak chcą. Bo jedyne co im zmieni to mniejsze przyśpieszenie, chyba że wezmą naczepę 1t lub zmienią to w edycji save. Jak mam już filozofować to doda to dłuższe korki (chyba nie muszę tłumaczyć czemu) jak i problem "bo się nie zmieściłem, bo miejsca miałem za mało by się wcisnąć przy wyprzedzaniu" co spowoduje liczniejsze wypadki.

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.