Jump to content

Jak można dodać do gry takie lampy ostrzegawcze na przodzie ciężarówki?


znarkomicie

Recommended Posts

Jeśli chodzi o te koguty na górze tej Scanii to nie jest żadna edycja save'a jak już.

Te lampy pochodzą z DLC Special Transport i normalnie można je w serwisie sobie zakupić i jeździć, jeszcze też można sobie takie lampki błyskowe na grill dać np. w Scanii, nazywają się 'strobe'. Skoro ludzie jeżdżą i jeszcze nie wyrwali bana to raczej można spokojnie grać. Patrz komunikaty powyżej 25 os. na Tabie używanie jakichkolwiek ostrzegawczych jest zabronione. Żółty kolor możliwe, że daje ten model koguta, wątpię, żeby to była zasługa edycji. Nie wiem dokładnie jaki mają kolor, bo nie sprawdzałem :).

Edited by Kacperovski
  • True Story 1

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

Posiadam DLC Special Transport i tam są dodatkowe lampy ostrzegawcze oczywiście w kolorze żółtym na dach (z tego co pamiętam 2 sztuki + 2 rodzaje pojedynczej lampy do montażu na orurowaniu) oraz stroboskopy na przód (1 sztuka) ale w porównaniu do modów na singiel jakie występują to takie trochę kiepskie. Myślałem w sumie, że gracz na filmiku ma jeszcze jakieś DLC dokupione stąd taki efekt. W sumie ostatnio zauważyliśmy z kolegom, że jak założę np. na dach lampy ostrzegawcze z DLC Special Transport a on tego dodatku nie ma to ich nie widzi :( Smutne to bo w sumie po to ludzie kupują dodatki np. do Scanii, żeby się wyróżniać a potem kończy się tym, że nie widać świateł z tyłu bo nie masz wykupionego dodatku i nie wiesz co gracz przed Tobą planuje zrobić. To samo ze wszystkimi DLC. Jaki sens jest kupować np. malowania jak tylko garstka ludzi je widzi. Mam nadzieję, że kiedyś to poprawią. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Kap. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.