Jump to content
onurornek1225

Reportlayacağım Kişiyi Bulamıyorum

Recommended Posts

Merhaba,

Belgelerim/ETS2MP/Logs/log_spawning(KAZA YAPTIĞINIZ ANDA Kİ TARİH) klasörü içerisinde en son giriş yaptığınız tarihin .log dosyasını bulun ve not defteri ile açın daha sonra CTRL+A ve CTRL+F fonksiyonlarını kullanarak raporlamak istediğiniz kullanıcının adını yazın;

• TruckersMp ID'si
  • Steam ID'si
  • Vb.

Tüm oyun bilgileri çıkacaktır.

İyi oyunlar..

• Like 1

1 minute ago, [TL TEAM] GoknOz said:

kullanarak raporlamak istediğiniz kullanıcının adını yazın;

• TruckersMp ID'si

Yukarıdaki mesaja ek olarak oyunda gördüğün ID y i yazman kolaylıkla bulmanı sağlayacak.

raporlarınızı yaparken TruckersMP de videodaki ismi aratmayın. çünkü yanlış kişileri raporlayabilirsiniz. Benzer isimler vardır.

Chati açıp oyuncunun nick sonunda ID numarasını girin. "/pinfo 180"  örneğin bunu yazdığınızda size TMP id sini verecektir.

• Like 1

ne  zman  oldu olay   tarıh   bırde  ben  bakayım  belki  bende  cıkar  id  numarası  ama   tam  belli  olmuyor   tag  ı   bence  bosver   takılma  genelde  oluyor  boyle    ıstıyerek  kasıtlı   yapılmamıs   ama  suclu  neden   harıtada  gorunuyorken  sollama  yapıyor  

• Like 1

Guest CrackPrewier

kaza anında /time komutunu yazarsan o anki zamanı öğrenebilirsin oda oyun dosyalarında aradığın kişiyi bulmanı kolaylaştırır 

1 hour ago, onurornek1225 said:

Bi aralar oyun içinde kişinin nickinin yanında TruckersMp ID'sininde yazılı olduğunu görmüştüm. Onu nasıl açabiliriz? Bu arada çarpan kişiyi buldum. Teşekkür ederim

Sorununuz çözüldüğüne sevindim iyi oyunlar.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...