Jump to content

Crash.log Hatası

Quick

Recommended Posts

Öncelikle Selamün Aleyküm :) 

Bu sorunun kismi çözüm yolları aşağıdaki gibidir, lütfen aşağıdaki önerileri takip edermisiniz?

1-) Steam üzerinden oyunun ön belleği bütünlüğünü doğrulayın, peki ya bu işlemi nasıl yapacağınızı bilmiyormusunuz? Aşağıdaki konuyu incelemenizi tavsiye ederim (Bu site üzerinde bu konunun rehberi olmadığı için başka bir site üzerindeki rehberi sizlere aktarmış bulunmaktayım)

https://www.simulasyonturk.com/forum/konu/euro-truck-simulator-2-oyun-onbelleginin-butunlugu-nasil-dogrulanir.25366/

2-) Bütünlüğü doğruladıktan sonra 1 defa Euro Truck Simulator 2 Singleplayer'i x64 olarak steam üzerinden çalıştırın ve bilgisayarınıza restart atın

3-) Masaüstünde bulunan TruckersMP Klasörünü Yönetici Olarak Çalıştırın ve Herhangi bir Virus Programını Kapatın

4-) Oyunun Güncel Sürümde olduğundan emin olun, nasıl emin olacağınıza dağir gene başka site üzerinde bir rehber konu bulunmaktadır, aşağıdaki konu size bu konu hakkında yardımcı olacaktır 

https://www.simulasyonturk.com/forum/konu/euro-truck-simulator-2-multiplayer-desteklenen-uyumlu-surume-nasil-alinir.23511/

5-) Son olarak ise Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/ConfigCFC klasörünü siliniz

Tabi ben bu sorun çözümlerini Euro Truck Simulator 2'ye göre yazdım, eğer bu sorunu American Truck Simulator'de yaşıyorsanız aynı adımları ondada deneyebilirsiniz, her iki oyunu Scs Software firması yaptığı için ve oyunlarda herhangi bir değişiklik olmadığı için çözüm yolları hemen hemen aynıdır ^^ Çünkü açmış olduğun bu konuda bu sorunu hangi oyunda yaşadığına dağir bir ibare koymamışsın :P 

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

@Quick merhaba. winx64 ü tamamen sil. c/programfilesx86/steam/steamapps/common/ETS2/bin

buraya gir win64 sil. 

daha sonra @[TSRVTC] ismail [TR] in söylemiş olduğu şu adımıları yap. 

33 minutes ago, [TSRVTC] ismail [TR] said:

1-) Steam üzerinden oyunun ön belleği bütünlüğünü doğrulayın, peki ya bu işlemi nasıl yapacağınızı bilmiyormusunuz? Aşağıdaki konuyu incelemenizi tavsiye ederim (Bu site üzerinde bu konunun rehberi olmadığı için başka bir site üzerindeki rehberi sizlere aktarmış bulunmaktayım)

https://www.simulasyonturk.com/forum/konu/euro-truck-simulator-2-oyun-onbelleginin-butunlugu-nasil-dogrulanir.25366/

bunları yaparken belgelerimdeki config silinmiş olsun. aynı hatayı ben böyle yaparak düzelttim. bu ikisini sil, ismailin söylediği adımı uygula, steamdan oyunu başlat. daha sonra truckersmp yi yönetici olarak çalıştır. 

Tekrar olmazsa, trucersmp launcherine sağ tıkla özelliklerden uyumluk sürümü win7 veya win 8 olarak dene. umarım onlar işe yarar.   

olmazsa eğer bu sorun sadece mp de ise yeniden kur, kurulum sırasında dosya bozukluğu olmuş olabilir.

Selam Dostum @Quick  TruckersMP uygulamasına Sağ Tıklayıp Uyumluluk Sorununu Gider seçeneğine tıklayıp,önerilen ayarları deneyin sekmesine tıkla ardından programı sınaya tıkla umarım bu işine yarar :P

• 2 weeks later...
  • i z m locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.