Jump to content

ATS - 3 double & naczepa + przyczepa


ElectroMusic!

Recommended Posts

Ostatnio jeżdżąc w ATS zauważyłem parę osób poruszających się z 3 przyczepami oraz jedną czy dwie osoby, która posiadała zestaw ciągnik + naczepa + przyczepa. 

Moje pytanie brzmi, czy jest to dozwolone? Ciekawi mnie to, ponieważ w jednym z tematów pisali, że zlecenie z 3 przyczepami można znaleźć na rynku zleceń.

Ile w tym prawdy, tego nie wiem. Osobiście nie trafiłem na żadne takie zlecenie i nie jestem w temacie bo w ats ostatnimi czasy gram sporadycznie.

Nie ukrywam, że chętnie przejechałbym się takimi zestawami na MP, lecz wolałem wpierw zadać powyższe pytanie. :)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Naczepy, o których wspomniałeś normalnie występują w rynku zleceń (triple, naczepa z przyczepą), spokojnie.

U mnie ze znalezieniem takiego zlecenia nie ma zbytnio problemu, a w Twoim przypadku może reset ekonomii pomoże. 

Czy jest to dozwolone? Raczej jest, skoro gracze jeżdżą na MP,  samo mówi za siebie.

Tym bardziej, że "długa naczepa + przyczepa" jest domyślnie w grze.

Tutaj mam triple'a i 'dłuższą naczepę plus przyczepka' : 

Spoiler

faa8fcbb158d0914gen.jpg

 

Spoiler

50a7e37c91ddda96gen.jpg

 

Spoiler

ec59557e8b1e8e71gen.jpg

 

Natomiast w World Of Trucks może być ciężej, bo sam nie mam takich zleceń, jedynie 'krótka naczepa plus przyczepka', chyba że ktoś ma szczęście :) .

  • Like 1
  • Upvote 1

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ElectroMusic! said:

Sprawdzam po miastach i muszę powiedzieć, ze nie udało mi się znaleźć żadnego zlecenia z 3 przyczepami lub naczepa+przyczepa. Sprawdzałem na WOT jak również na rynku zleceń oraz w każdym ze stanów.

Potrójne naczepy możesz mieć jedynie na przerzutach wewnętrznym wewnątrz Nevady. Jeśli nie wyświetlają Ci się takie konfiguracje, sprawdź pod kółkiem zębatym ;)

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Imperator Tracz said:

Jeśli nie wyświetlają Ci się takie konfiguracje, sprawdź pod kółkiem zębatym ;)

 

Tak wiem o tym, lecz to jak wygrana w lotto. Już chyba lepszym rozwiązaniem będzie wzięcie normalnej naczepy i poprzez edycje save podczepienie dodatkowej przyczepy. Takie jeżdżenie lub teleportowanie się na singlu i szukanie nie ma sensu, strata czasu.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

On 1/21/2018 at 1:59 PM, {HGT} Al Etihad said:

W/w zestawy są w pełni dozwolone, jedyny wyjątek stanowi ten zestaw który Nie jest dozwolony 

 

https://hostmat.eu/images/45088098106517096368.png



link "
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1158323406&searchtext=

 

Quote
* SIRIO * 29 12 2017  5:03 
Yup it works on Mp, but you will be banned , y ride this for about 2 hrs and nothing happened, i was lucky ha ha ha ha ha.

 

Edited by ELRICOFATAL
  • Haha 1

photo-3914.gif

Link to comment
Share on other sites

No lepiej poczekac na kolejny stan(Oregon) tam beda triples i RMD.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mało osób gra w ATS na mp a szczególnie prawie tam żadnego admina nie ma co jest błędem. @ELRICOFATAL Taki zestaw nie jest dozwolony na mp. Jeśli jest opcja to go zreportuj na stronie. A @ElectroMusic! póki co są dozwolone tylko triples [3x mała naczepa z 2 wózkami dolly] lub [Jedna średnia chłodnia + mała naczepa chłodnia z wózkiem dolly] inne konfiguracje są już nie dozwolone 

 


 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/27/2018 at 1:38 PM, {HGT} Al Etihad said:

Mało osób gra w ATS na mp a szczególnie prawie tam żadnego admina nie ma co jest błędem. @ELRICOFATAL Taki zestaw nie jest dozwolony na mp. Jeśli jest opcja to go zreportuj na stronie.

To był ostatni report tego gracza ^^
i nie mów że na ATS niema adminów bo turcy tam są ^^

https://truckersmp.com/user/34206

photo-3914.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Kap. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.