Jump to content
  • 0

Wkurzający problem z ładunkami


da9mi5an

Question

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Czas na serwerach MP płynie inaczej niż na singlu. Wyżej wspomniany problem z brakiem ładunków jest spowodowany tym , że towary nie nadążają się odnawiać , przez co na rynku robią się " luki ".

Czasami zdarza się całkowity brak ładunków na rynku zleceń , pomimo , że w spedycjach normalnie stoją naczepy , jest to już bug ze strony MP.

Jest jeszcze możliwość , że nie zablokowałeś ekonomii i po każdym ponownym wejściu do gry ładunki się resetują automatycznie. Aby ekonomia się nie resetowała , należy wpisać komendę g_force_economy_reset 0.

Mam nadzieję , że pomogłem  :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Oczywiście pamiętam o tych komendach, więc to na pewno nie jest to :) . Ale wiem już co zrobić by ładunki się pojawiły, otóż należy wejść do dowolnego salonu ciężarówek i następnie z niego wyjść i tym oto sposobem ładunki się pojawią :P . I tak muszę robić każdego dnia gdy chcę uruchomić ETS2 MP . Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.