Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Oyun İçine Yeni Güncellemeler Gelmeli

Mevlut01

Recommended Posts

Merhaba Kamyoncular ve oyun geliştiricileri öncelikle Ben oyunda birkaç eksiklik buldum vede oyunu nasıl çekici sürükleyici yapacağınız bir kaç şey söyleyeceğim öncelikle oyunda (scandınavıa) ve (italia vive la france) ve (going east) DLC'leri Ayrı ayrı zaman saat hava değişimi gerekli  mesala (scandınavıa)  gece saat 12:00'sa    (italia vive la france) haritasında sabah 12:00 olmalı bazı ülkede yağmur yağarken bazı ülkedede yağmasın iklim değişikliği olursa oyun çok sürükleyici olur ve DLC celer daha çabuk satılır ve oyunda bazı yerlerda topraklı yollar olursa süper olur ve oyun daha çekici olur oyuna yeni tır gelirse daha iyi olur benim görüşüm böyle...

Hava değişimi haritalara göre zaten değişiklik göstermektedir. Yağmur yağma sıklığını da oyuncu kendi isteği doğrultusunda ayarlamaktadır ve bu konu bireysel tercih olarak oyuncu odaklı bırakılmıştır.

Fakat engebeli ve zorlu yolları içeren bir güncellemenin veya DLC'nin oyuna uyarlanması, oyundan aldığımız hazzı dahada arttıracaktır. :)

Merhaba dostum,

Önerin,Scs Software tarafından değerlendirilmesi gerekiliyor.Bu yüzden  sana vereceğim bağlantıdan direk önerini ingilizce olarak yazabilirsin.Yardım istediğin anda bana özel mesaj aracılığla iletişime geçerek sana yardım edebilirim.

https://forum.scssoft.com/posting.php?mode=post&f=5

İyı Günler,

Saygılarımla,

BigLarge

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.