Jump to content

MP İnternet Hatası

turabdelen

Recommended Posts

Selamun aleyküm,

Benim İnternetimde bir sıkıntı yoktur ama mpye girersen 10 saniye de bir servere girmeye çalışıyor offline gözüküyorum sürekli 10 saniye diye birşey çıkıyor chatta interneti kapatıp açtım aynı değişmiyor 

ne yapmam gerekiyor ?

Merhaba @turabdelen

Sorununuz şu; oyun artık otomatik hale getirildi saat, 16:00 - 07:00 arası ışıklarınızı komple açmanız gerekmektedir, aksi takdirde oyun size otomatik olarak kickleyecektir.

Teşekkürler, sorunun çözümünü uyguladığınız da sonucu söylemeyi unutmayın. :)

Spoiler

§4.2 Server Auto Kicks

• Headlights - Headlights must always be on between the hours of 16:00 (4pm) - 07:00 (7am)

@turabdelen

Aşağıdaki çözüm yolunu deneyebilirsiniz. (Alıntı)

Spoiler

Bu ileti biraz karmaşıktır çünkü iki farklı durumda ortaya çıkabilir. İlki bağlantı problemidir, bu sorunu çözmek için internet bağlantınızı ve Steam hesabınızın çevirimiçi olup olmadığını kontrol edin. İkinci durumda ise; herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur çünkü bu ileti sunucu dolu olduğunda görülür.5 dakika kadar bekleyin,sunucuya hala bağlanamıyorsanız,nedeni bağlantı probleminiz olabilir. Oyununuz bağlanmadığında lobide beklemeyi unutmayın.

@turabdelen "C:\ProgramData\TruckersMP" klasörünü açın ve "core_ets2mp.dll" dosyasını silin

@turabdelen 

Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2 > Sağ Tıklama_Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Ön Bütünlüğü Dosyası Doğrulama " KAPAT'a " Basın, oyununuz'da bozuk dosyalar tekrar inecek.

•  
  • Like 1

Görüntüler?  q = tbn :?  ANd9GcS8GJihtxyjAJ5zGbtSjBL   $ιɢɴed вy мeĸα ĸнαzιх

Vpn varsa kapat. Dns kullanıyorsan ona bak. Vpn yoksa da vpn programı ile dene.

@turabdelen Sorunun devam ederse sana wpn programı https://tur.windscribe.com/  Bu linkten vpn programını indir Kayıt ol. Sadece truckersmp yi açarken etkinleştir. Görüceksin hatayı vermeden dosyayı yüklüyecek. Daha sonra oyuna girmeden önce VPN programını kapat. :)

• Like 1

@turabdelen sorunun devam ediyorsa bu adımları incele 

1-Eğer antivirüs programı kullanıyorsanız lütfen internet bağlantınızı etkileyip etkilemediğini kontrol ediniz.

2-Windows Güvenlik duvarınızı tekrardan internet bağlantınızı engelleyip engellemediğini kontrol ediniz.

3-Herhangi bir VPN programı ile oyuna giriş yapmayı deneyiniz.

4-Bağlantı sırasında herhangi bir indirme yapmayınız.(Örneğin bazı kullanıcılarda Torrent gibi programların açık olması nedeniyle bağlantı problemi yaşayabiliyor.)

5-Eğer hala bu sorun devam ederse bir support ticketi oluşturunuz.

@turabdelen Sorunun çözülmediği  zaman cevap vermekten çekinme bekliyorum :check:

• Like 1

On 16.01.2018 at 4:06 PM, Meka Khazix said:

@turabdelen sorunun devam ediyorsa bu adımları incele 

1-Eğer antivirüs programı kullanıyorsanız lütfen internet bağlantınızı etkileyip etkilemediğini kontrol ediniz.

2-Windows Güvenlik duvarınızı tekrardan internet bağlantınızı engelleyip engellemediğini kontrol ediniz.

3-Herhangi bir VPN programı ile oyuna giriş yapmayı deneyiniz.

4-Bağlantı sırasında herhangi bir indirme yapmayınız.(Örneğin bazı kullanıcılarda Torrent gibi programların açık olması nedeniyle bağlantı problemi yaşayabiliyor.)

5-Eğer hala bu sorun devam ederse bir support ticketi oluşturunuz.

@turabdelen Sorunun çözülmediği  zaman cevap vermekten çekinme bekliyorum :check:

Bu adımlara ekstradan Olarak İsterseniz Birde CMD ile Birşeyler deneyelim?
ipconfig /flushdns
ipconfig /release
ipconfig /renew
Bunları CMD yazıp teker teker deneyiniz Sorun Çözülmezse Meka Khazix arkadaşımın Dediği Gibi Bir Support ticket(Yardım bileti) oluşturunuz.

• 2 weeks later...
  • i z m locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.