Jump to content
  • 0

Ścinki co 1 sec tylko na MP


[EKARD] Erazerek

Question

Witam, mam problem z MP do ETS2 oraz ATS. Chodzi mi tutaj mianowicie o moją kartę graficzną. Gdy uruchamiam MP to karta graficzna co parę sekund z zużycia 100% spada do 15% i od razu wraca do 100%, przez co mam ścinkę na około 1 sec (Zobacz filmik). Gdy ostatni raz grałem w grudniu to nie miałem takiego problemu. Reinstallowałem gry, multiplayera, obniżyłem ustawienia graficzne, aktualizowałem sterowniki karty oraz Windowsa, wyczyściłem rejestr oraz komputer sam w środku. Temperatura karty graficznej również normalna podczas gry (Cofałem również sterowniki karty na starsze ale to też nie pomogło). Dzieje się tak tylko na MP. Na SP oraz w innych grach nie mam żadnego problemu.

 

 

Oto specyfikacja mojego komputera:

GPU: GTX 960 4GB
CPU: i5 3350p 3,1GHz
RAM: HyperX Fury 2x8GB 1600MHz DDR3
PSU: FPS Fortron 450w
MOB: Medion MS-7797
SYS: Windows 10 64-Bit Home
HDD: Seagate ST1000 1TB + Expansion 1TB USB

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Sprawdź przede wszystkim czy Dysku C nie masz zawalonego (Mało miejsca na dysku). 
 

Jako drugie, sprawdź programem SpeedFan temperatury Procesora, karty graficznej i tak dalej. Jeżeli podczas gry są bardzo wysokie, możliwe jest, że pasta termoprzewodząca na procesorze bądź karcie graficznej jest zaschnięta i nagrzewa się podzespół.
 

Jako trzecie. zrób pełne skanowanie komputera programem antywirusowym, być może masz wirusa ( najlepiej z dwa razy ). 
 

Spróbuj również jako czwarte na innym profilu zagrać. Być może na profilu który masz, było grane na Singleplayerze z modami i profil próbuje wczytać jakieś mody co jakiś czas np. na grafikę czy coś w tym stylu.
 

Piątą opcją jest sprawdzenie niezbędnych programów/sterowników. Framework, DirectX, Microsoft Visual C++ 2015. Sprawdź czy masz wszystko zaaktualizowane, również sterowniki od karty graficznej. 

34979998072_ab020905a5_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.