Jump to content

Žao nam je - i pitamo vas vaše mišljenje o /fix


Guest

Recommended Posts

Znači, mi smo zabrljali. Očito je da imamo dobre namjere, previše igrača smo slušali o /fixu. Pročitali smo vaše povratne informacije. I žao nam je. Želimo se poboljšati i želimo to popraviti.
Moglo bi se zamisliti kao očigledna stvar, ali želimo da vozači imaju strašno iskustvo, ali ponekad pogrešno procijenimo i ne znamo što želite. Oni koji žele nešto imaju tendenciju da se izdvajaju od onih koji su sretni kako stvari stoje.
Evo kako namjeravamo raditi na tome:

 

  • Idemo pokrenuti anketu.
  • Svaki će korisnik moći glasovati o tome i moći ćete vidjeti rezultate u stvarnom vremenu.
  • Dobit ćete više pitanja i mogućnosti.
  • Anketa će biti objavljena prije ovog vikenda i imat ćete par tjedana da glasate.
  • Točno vrijeme početka i završetka bit će objavljeno zajedno s anketom.


Točne opcije ankete još nisu učinjene, a mi smo otvoreni za unos.

Hvala što ste nam priopćili kada smo u krivu.
 

  • Cijeli TruckersMP tim


Pogledajte post na početnoj stranici
Orginal post

Link to comment
Share on other sites

Nisu zabrljali, ne vidim razlog zašto svi prave toliku paniku oko /fix komande. Lično, meni se ova komanda dopada jer imam low-end PC pa mi FPS lag predstavlja ogroman problem, a s ovom komandom mogu bar manje da razmišljam oće li mi se neko zabiti u prikolicu ili da li ću ja nekome napraviti štetu jer ću ja zalagovati. Ko želi da je koristi neka je koristi, ko ne želi ne mora, komanda je opcionalna, tako da opet, ne vidim svrhu bilo kakve diskusuje oko toga.

Link to comment
Share on other sites

U potpunosti se slažem se sa @alf0m, u opšte nisu zabrljali i ne znam zbog čega se oni izvinjavaju.

Komanda je odlična, no šteta je što se ne mogu Škode popravljati, no opet kad bi se one mogle popravljati,

to bi bio ogroman problem zbog rammera, što je šteta.

 

Ko oće da koristi komandu nek je koristi, kome smeta ista ne mora da je koristi, a može na nju da zaboravi pošto

niko je i ne spominje u igrici, a nije ni u /h.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.