Jump to content

Zorunlu Far Açma Saatleri

Guest

Recommended Posts

Öncelikle belirli saatlerde açılması zorunlu olan ve kurala uyulmadığında kicklenme durumundan son derece memnunum fakat saatleri çok erken başlayıp çok geç bitiyor. Akşam 16:00 da başlıyor diye biliyorum sabah 07:00 e kadar. Akşamları 16:00 da değilde 18:00 ve 19:00 da başlansa kapanma saatide 06:00 olsa çok güzel olur. Oyundaki tüm yolların dokusu aynı değil. Örneğin İskandinavya bölgesiyle Avusturya, Macaristan bölgesi yol dokuları çok farklı. Asfalt bazı yerlerde çok koyu tonda bazı bölgelerde aşırı açık renkte ve farda açınca zaten parlayan yolda farında etkisiyle gözümüzü aşırı derecede yoruyor. Bu konuda bir düzenleme gelecek midir? (Fikrimi belirtiyorum.)

@onurornek1225 memerhaba,

saatler gayet normaldir. bildiğiniz gibi kış mevsimindeyiz. kar modu kullanılıyor. kışın gün erken bitiyor. kar modundan önce 19;00 ve 7:00 arasıydı. şimdi 16:00ve 7:00 olması normaldir. kar modu kullanıyorsanız göreceksinizki 16 da hava kararmaya başlayacak. kar modu kullanmak zorunlu değil ama diğer oyuncuların çoğu kullanmakta. yani onlarda hava 16:00 da kararacak. bu yüzden farlarınızı açmanız şart. havanın kararmasına göre ayarlandığı için saatlerin değiştirilmesi düşünülmüyor.

saygılarımla, ^_^

• True Story 1

Kış modunu kullandığımda daha beter oluyor çünkü beyaz kar dokusuyla farların aşırı kullanımı yine gözü yoruyor. Peki kar modu kullanımı genel olarak kapatıldığında tekrar 19:00 - 07:00 olacak mı?

@onurornek1225 evet, kış modundan çımıldığında saatler yine 19:00–07:00 olacak. size tavsiye olarak eğer hdr yi açık kullanıyorsanız, görüntü ayarında parlaklığı ortada(default) sola 1 parmak genişliğinde kaydırmanız fayda sağlayacaktır. ilk başta cok kararmış bi gelebilir ancak göz alışacak ve daha cok beğeniceğiniz umuyorum. ben öyle kullanıyorum. ^_^

21 hours ago, Carrera18 said:

@onurornek1225 evet, kış modundan çımıldığında saatler yine 19:00–07:00 olacak. size tavsiye olarak eğer hdr yi açık kullanıyorsanız, görüntü ayarında parlaklığı ortada(default) sola 1 parmak genişliğinde kaydırmanız fayda sağlayacaktır. ilk başta cok kararmış bi gelebilir ancak göz alışacak ve daha cok beğeniceğiniz umuyorum. ben öyle kullanıyorum. ^_^

1 hour ago, onurornek1225 said:

Dediğiniz ayarı bi' deneyeceğim :)

Ben de kış modu kapalı ancak değişen bir şey yok. Saatler yine aynı

@onurornek1225 Merhaba 

Bazı oyuncular kar modunu kullandığı için far kapatma açma saatleri değişmiştir ama kar modu sezonu bittiğinde far kapatma açma kuralları eski haline dönebilir 

İyi Forumlar ^_^

BombZ

5 hours ago, [57.Alay] CamGibiOyun said:

Göz yorgunluğu kullandığınız monitör'den grafik ayarlarınıza kadar etki edebilir.
Yukarıda yorum yapan arkadaşların da dediği gibi saatler gayet normal.
İyi sürüşler :)

Normal far saatleriyle herhangi bir sorunum yok dostum. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.