Jump to content

Recommended Posts

Hej wszystkim!

Zakupiłem ostatnio kierownice Logitech G29, zadowolony iż będę mógł w końcu jeździć pełna para... No okazało się ze tak średnio, mianowicie gdy skręcam np. przy prędkości 30-... km/h w prawo lub w lewo, nagle jak by opada mi "głowa" (czyt. kamera leci w dół gdy mam coraz mocniejsze wibracje na kierownicy ;) )

Uprzedajac wasze pytanie, tak mam sterowniki ^_^.

Ktoś może miał podobny problem? Za każdą podpowiedz (sensowna) będę bardzo wdzięczny !

Edited by PsychicznyMajster

Spróbuj ustawić sprzężenie zwrotne w taki sposób, by nie generowało nadmiernych wibracji, lub ew. przenieś mysz na biurko, które nie styka się z tym, na którym jest zainstalowana Twoja kierownica.

2 hours ago, Titanic4 said:

Spróbuj ustawić sprzężenie zwrotne w taki sposób, by nie generowało nadmiernych wibracji, lub ew. przenieś mysz na biurko, które nie styka się z tym, na którym jest zainstalowana Twoja kierownica.

1 minute ago, R1siek said:

Może myszke trącasz ręką, albo blat ci się trzęsie i ci myszka wariuje. :) Ja miałem podobny problem, tylko przy zmianie biegów.

Dziękuje, gdy wjechałem na zmienioną nawierzchnie przypatrzyłem się na myszkę i ta się osuwa. Ale problem rozwiązany. :wub:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...