Jump to content

Forum kuralları hakkında

Suleyman.53

Recommended Posts

Bundan yaklaşık 4 5 ay önce oluşturduğum içinde kodlama yönetim nasıl olacağına dair bilgiler ve hazırlanmış kodlar mevcut olan sharemods linki vardı. Bugün destek ekibinden uyarı gelerek referanslı link kullanmak yasaktır. Konunuzun tekrar görünmesi için linki güncelleyin uyarısı geldi. Ve bu referanslı link nedir? Bir de oluşşturduğum konuya erişemediğim için düzeltemiyorum nasıl düzelteceğim ? 3. soru ise 4 5 aydır konu mevcut bu zamana kadar sorun oluşmamıştı neden 4 5 ay üstüne uyarı alıyorum o konudan ? Yardım ederseniz sevinirim. Yeni gelen kural ise referanslı link nedir açıklarsanız bir de nasıl düzelteceğimi söylerseniz düzeltirim. 

Sizinle irtibat kuran kişiye konuyu düzenlemeniz için konunun geri getirilmesi gerektiğini söyleyin. Forumdan özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Uzun zamandır forumda bir çok kişinin kullandığı link için uyarı verilmesi yanlıştır. Bunun için öncelikle özel mesaj ile bilgi verebilirdi.

Benim konularımı inceleyen moderatöre bu davranışından dolayı teşekkür ederim.

• Thanks 2

TIRCI

bana da özelden uyarı geldi de merak ettim referanslı link ne olduğunu. Forum kurallarında yasak ama 5 aydır var konu zaten niye şimdi uyarı geliyor kurallar güncellendiyse ingilizce bilmediğimden türkçe kısmına da eklenmediğinden hala bakamıyorum. Çeviri programlarını bilirsiniz zaten. saçma sapan çeviriyorlar.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.