Jump to content

Pozdrav potrebna pomoc, i par pitanja.


Marko94021_SRB

Recommended Posts

Pozdrav imam par pitanja i jedna pomoc. 

1. Da li je dozvoljen mod sa dve prikolice da se vuce? Ili to vec ima na MP? 

2. Da li je dozvoljeno da se ugasi max brzina kamiona te podici na 120?

3. Koji modovi su dozvoljeno koji nisu sto se tice enterijera i kamiona itd?

4. Da li postoji neki mod koji uzima i kamion sa 16 brzina smanjuje na 6. Posto kamion sa 16 brzina ima bas puno da se salta, pa sam hteo da imam 6 brzina a da nije kupovina manjeg menjaca. Hvala 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav @Marko94021_SRB,

 

1. Ako mislis na one "doubles" koje mozes pronaci u Scandinviji, te su prikolice dozvoljene vozit, ali pod dva uvijeta: 1. Ne smijes uzimati doubles preko granica Scandinavie 2. Samo je dozvoljeno mjenjanje boja ako se bavis save editom.

2. Dozvoljeno je, ako ne znas ugasiti limit napomeni u odgovoru.

3. Sto se tice enterijera nijedni modovi nisu dozvoljeni. Takoder modovi za mjenjanje motora, sasije su dozvoljeni ali toplo bi preporucio vodic ispod kako bi zaista sazno sto je dozvoljeno od modova.

4. Preko save edita, mozes ali to je malo zeznuto za pocetnike. Mozes bacit pogled na vodic dolje koji detaljno objasnjava kako se to radi.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako se gasi to 90.

Ova 3 moda sto si okacio tj sprejisanje prikolice, dodaci kabine tj lowbar, branici i ovo od 75 tonai 125tona je dozvoljeno? Kako se to instalira? Kazi mi nasao sam na netu realty psihic, realty logos i mod za turbinu dal je dozvoljeno?

I kazi mi za te brIne dal se oseti neka razlika na potrosnji goriva ili tako nrsto

Link to comment
Share on other sites

Ako zelis ugasiti speed limit idi settings / gameplay i trazis speed limiter i otkacis kvakicu. Ako vozis WoT tj. External Contact bez obzira sto nemas speed limit max brzina ce vam biti 90 km/h i na Europe1 speed limit je 110 km/h
Da to je dozvoljeno ali nisu svi modovi dozvoljeni, a da bi instalirao moras pratiti tutorijale u topics koje je Mirko zalijepio u postu.
"realty psihic, realty logos i mod za turbinu"-to nije dozvoljeno , imas ovdje sve o dozvoljenim modovima 

Ako jos sta treba slobodno napisite ! 

Edited by Unknown111111
Link to comment
Share on other sites

Znavi kad to istikliram mocu da vozim u singplayeru i 140? A kazi mi ovo za menjac jel znas kako sta da promenim da budu 6 brzina a ne 16? I dal to utice na potrosnju i obrtaje motora? I da l moja podesavanja tipa osetljivost prikolice, kocenje, ugasene kazne dal to budu i na mp ili srrver dodeli defalut podedasavnja? 

Link to comment
Share on other sites

Da kada otkačis speed limit mozes voziti preko 90 km/h. 
Sto se mjenjača tice odes u servis i imas opciju da mijenjas mjenjace pa postavis sta zelis, i utice na obrtaje naravno.
Sve sto podesis u postavkama ostaje u MP nema default podesavanja.

Link to comment
Share on other sites

Aha, mislio sam da ima neki mod koji 16steepeni menjac moze da smanji na 6stepeni. Ako posedujem neki mod koji nije dozvoljen oce se on u mp ugasiti ili ga moram brisati? I dal je dozvoljeno dodavanje kamiona

Posto vidim da je mirko gore rekao da postoji nacin da se smanji sa 16 brzina na 6 a da imam kao 16stepeni menjac

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.