Jump to content

Skodaların Berbat Sesi


Guest MassTRee
 Share

Recommended Posts

Guest MassTRee

1.8 Motorlu Skoda'ların sesi diğer araçlara neden bu kadar çok geliyor? Bu beni fazlasıyla rahatsız ediyor. 2.0 Motorda öyle bir problem yok

Link to comment
Share on other sites

@FightForGlory merhaba.

doğru söylüyorsunuz. ses olayında 1.8 benzinlidir. ben bir skoda sürücüsü olarak cok uzun suredir yani mp ye basladıgımdan beridir skoda sürerim. benim işim skoda bu oyunda. ancak benzinli ses düşük olmasına rağmen bu oyunda bu sesi tercih etmişler. neden tercih edildiğini ben bilmiyorum. önerilerde de bulununldu bununla ilgili ancak reddediliyor. ses olayında ben de benzinli kullanmayı tercih ettiğim halde rahatsız oluyorm ve bu ses benim oyunuma gelen ses diğer oyunculara daha yüksek olarak gitmekte. en azından bu ol asaydı. ben benzinliyi tercih ediyorum cunku benzinli araçlardan hoşlanıyorum. dizel sesini pek sevmem. dizel arabaya binmek te bana hos gelmiyor :troll: . banada ses yüksek geldiğinden ben kodlarla kabin sesni falan düşürdüm. mp de diğer aracların sesini uygun bir şekilde ayarladım. bu sayede ben kendi rahatsızlıgımı giderdim. ancak diğer oyunculara benim araba hala gürlüyor. :troll:

iyi akşamlar dilerim

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Carrera18 said:

@ilhanmermer Tır oyunu olduğu için reddedildi diyen yöneticiler oyuna bu arabayı getirenler değilmi. bu işte bir çelişki oluyor o zaman. evet ekip fazla çalışıyor gibi. bence bununla uğraşmak istemiyorlar. bu aracın sesini yaparken fikirleri neydi merak ediyorum ^_^

Bunun zaten farkındalar. Farkında oldukları için zaten EU#3 de arabayı sadece oyun yöneticileri kullanabiliyor.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@FightForGlory

Merhaba, bu skoda kullanırken sıkıntı oluşturmuyor ama normal oyun tırı kullanırken ve yakınlarımızdan skoda gelmeye başladığı sırada ses açısından bir gariplik başlıyor. Aslında skoda araçlar da genel anlamda bir sıkıntı var, bu hepimizin bildiği bir şey ama umarız ki bu sıkıntı ve sorunlar tamamen fix'lenir. :) 

Herkese iyi oyunlar dilerim.

GoknOz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sorun Scoutların sesi değil. Sorun Scoutların ta kendisi. Yalnızca belirli rütbeye sahip oyuncuların kullanması gerek. Scoutların sesi kaldırılacağına kendisi kaldırılsın daha iyi. Oyunu NFS zannedip alan insanlar direk Scout sürmeye başlıyor. Bu da oyunu ciddiye alanlara mutlaka bir yerden eksi yönde etkiliyor. Umarım gerekilen müdahale doğru ve zamanında olur. İyi forumlar.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Gerçekte dizel araç daha çok ses çıkartır,ama oyunda tersini yapmış mp ekibi.Benzinlinin kabin içi hoş sesi var(V6 gibi)ama dışarıdan hiç hoş değil.Dizel de ise tork sesini bile hissediyorsunuz.:)

Edited by ~Jarman~
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • i z m locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.