Jump to content

Skodaların Berbat Sesi

Guest

Recommended Posts

1.8 Motorlu Skoda'ların sesi diğer araçlara neden bu kadar çok geliyor? Bu beni fazlasıyla rahatsız ediyor. 2.0 Motorda öyle bir problem yok

@FightForGlory merhaba.

doğru söylüyorsunuz. ses olayında 1.8 benzinlidir. ben bir skoda sürücüsü olarak cok uzun suredir yani mp ye basladıgımdan beridir skoda sürerim. benim işim skoda bu oyunda. ancak benzinli ses düşük olmasına rağmen bu oyunda bu sesi tercih etmişler. neden tercih edildiğini ben bilmiyorum. önerilerde de bulununldu bununla ilgili ancak reddediliyor. ses olayında ben de benzinli kullanmayı tercih ettiğim halde rahatsız oluyorm ve bu ses benim oyunuma gelen ses diğer oyunculara daha yüksek olarak gitmekte. en azından bu ol asaydı. ben benzinliyi tercih ediyorum cunku benzinli araçlardan hoşlanıyorum. dizel sesini pek sevmem. dizel arabaya binmek te bana hos gelmiyor :troll: . banada ses yüksek geldiğinden ben kodlarla kabin sesni falan düşürdüm. mp de diğer aracların sesini uygun bir şekilde ayarladım. bu sayede ben kendi rahatsızlıgımı giderdim. ancak diğer oyunculara benim araba hala gürlüyor. :troll:

iyi akşamlar dilerim

10 hours ago, Carrera18 said:

@ilhanmermer Tır oyunu olduğu için reddedildi diyen yöneticiler oyuna bu arabayı getirenler değilmi. bu işte bir çelişki oluyor o zaman. evet ekip fazla çalışıyor gibi. bence bununla uğraşmak istemiyorlar. bu aracın sesini yaparken fikirleri neydi merak ediyorum ^_^

Bunun zaten farkındalar. Farkında oldukları için zaten EU#3 de arabayı sadece oyun yöneticileri kullanabiliyor.

• 2 weeks later...

@FightForGlory

Merhaba, bu skoda kullanırken sıkıntı oluşturmuyor ama normal oyun tırı kullanırken ve yakınlarımızdan skoda gelmeye başladığı sırada ses açısından bir gariplik başlıyor. Aslında skoda araçlar da genel anlamda bir sıkıntı var, bu hepimizin bildiği bir şey ama umarız ki bu sıkıntı ve sorunlar tamamen fix'lenir. :) 

Herkese iyi oyunlar dilerim.

GoknOz

• 2 weeks later...

Sorun Scoutların sesi değil. Sorun Scoutların ta kendisi. Yalnızca belirli rütbeye sahip oyuncuların kullanması gerek. Scoutların sesi kaldırılacağına kendisi kaldırılsın daha iyi. Oyunu NFS zannedip alan insanlar direk Scout sürmeye başlıyor. Bu da oyunu ciddiye alanlara mutlaka bir yerden eksi yönde etkiliyor. Umarım gerekilen müdahale doğru ve zamanında olur. İyi forumlar.

• Upvote 2

• 2 weeks later...
  • i z m locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.