Jump to content
  • 0

Problem z zleceniem World of trucks


marcinex200

Question

Cześć. Mam problem z zleceniami na world of trucks a mianowicie nie mogę zrealizować dostawy w grze na zamówieniu zewnętrznym ponieważ wyświetla się komunikat że nie skończyłem obecnego zlecenia którego w grze nie ma a na world of trucks jest. Czy da się w jakiś sposób zresetować to zlecenie?

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

Dziwne, że w grze nie masz tego zlecenia, powinno "wisieć".

Przez stronę da się anulować zlecenie, wchodzisz tutaj: https://www.worldoftrucks.com/en/log_book.php i po zalogowaniu się na swoje konto, klikasz ikonkę która jest przy obecnym zleceniu (po prawej przy zegarze "Time Left") i tam Ci się otwiera nowe okienko i masz "ABANDON".

Przechwytywanie1.thumb.PNG.36a85b0a11d2e0b6d1a1753e2916b36c.PNG

Przechwytywanie2.PNG.aa4e9c104b5b66bc68e3ef3da6e206ab.PNG
 


 

W każdym bądź razie, w grze powinno być coś takiego:

e198ee75ac8c7.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W menu głównym - po zalogowaniu się na profil gry - w lewym górnym rogu powinieneś widzieć zlecenie, kliknij na nie i powinna być opcja "zrezygnuj" lub "podejmij ponownie" (lub coś w ten deseń).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wielkie dzięki. Udało się anulować poprzez tą stronę. Wydaje mi sie że tak sie stało bo gdy wybrałem zlecenie i było ,,synchronizowanie postępu z world of trucks" to nacisnąłem anuluj i dlatego pewnie tak się zlagowało. Jeszcze raz dziena za pomoc. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.