Jump to content

Tuş değişimi

Guest

Recommended Posts

Merhabalar. Artık multiplayerda kullanılan tuşları değiştirme izni gelmeli. Örneğin ben mouse ile oynuyorum ve mouse'u serbest bırakıp ekranın döndürme tuşu X. Oyunda sürekli telsiz kapalı oynamak zorundayım. Bu tuşların değişimi için bir çalışma var mı yada başlatılabilir mi?

Sanırım böyle bir çalışma ve planları yok. aslında olması gereken bir özellik. kolayıma gelen tuşlarla mp tuşları çakışıyor. bu yüzden en uzaktaki tuşa basmak zorunda kalabiliyorum. neden hala gelmediğini bilmiyorum ama, sana katılıyorum. dediğim gibi böyle bir çalışma yok ama bunu bir öneride bulunarak kabul eedilirse, çalışmalara başlanabilir. 

Bu sorunu mouse serbest bırakma tuşunu “X” değilde başka bir şey yapabilirsin. Mesela < > tuşu. (Z tuşunun yanında) problemin böylece çözülmüş olacak. 

Bu konuda bir çalışma yapılması gerektiğini düşünmüyorum. Çünkü değiştiremediğimiz tuş kombinasyonu bir elin parmaklarını geçmez. Ayrıca Singleplayer’dan tek farkı sadece telsizin eklenmesi onun dışında tırda ek bir eklenti yok.

^

Sol elimle kolay basabileceğim bütün tuşlar dolu maalesef. Ancak serbest bırakmayı mouse'un tekerleğine atayabilirim. Deneyeceğim teşekkürler

Edited by MassTRee
Removed unnecessary quotation

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.