Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Event z okazji urodzin Multiplayera


Recommended Posts

Pragnę podziękować wszystkim firmą oraz niezrzeszonym kierowcą za wzięcie udziału w evencie z okazji 1. urodzin MP. Chciałbym też podziękować administracji min. I<3VODKA , Wasylowi , DFS_TV i mwl4 , którzy bacznie ochraniali konwój przed trolami.

Oto kilka zdjęć z mojej strony:

 

 

2a34e0b6c585db31gen.png

 

 

fa5a7521ec83a9cdgen.png

 

 

7dd302fa62c58be2gen.png

 

 

5997afb3b77e3d8dgen.png

 

 

448fbd6ff5fe0008gen.png

 

 

6bb95b363a0a3488gen.png

 

 

77852dcc90d150fbgen.png

 

 

Jeszcze raz dziękuje wszystkim , którzy uczestniczyli w konwoju i tym , którzy czuwali nad jego bezpiecznym przebiegiem.

Do zobaczenia w trasie.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Musze powiedzieć, że ten event mi się trochę nie podobał :/ nie mówie tego bo miałem lagi ale dlatego że ludzie z którymi jechałem byli kompletnymi idiotami i za wszelką cene chcieli się ze mną ścigać ! Muszę podziękować .Krzysiowi (700) który wykazał się wielką kulturą na drodze i uprzejmie wpuścił mnie i moich kolegów przed siebie ! Może wyciągam pochopne wnioski i nw jak wyglądał "dziób" konwoju (pewnie sama "kulturka") ale tyły były straszne ! Miałem wrażenie że nikt tego konwoju nie pilnuje ! Jeszcze dodam że jak spotkam tego gnojka boguśa z M3 na trasie oj będzie miał gorąco bo przez tego idiote musialem zakończyć swój udział w konwoju z 60% uszkodzeń! Ale rozumiem że taki dziki tłum "Buractwa" (nie mówie tu o wszystkich) jest trudny do opanowania,ale bardzo chciałem uczestniczyć w tym evencie,a wielu troche utrudniało!  

 

Pozdrawiam ! :)

No właśnie ja tego "Bogusia z M3" też spotkałem.Idiota,zrammował i zablokował mnie. Pozdrawiam,szerokości :)

Link to comment
Share on other sites

Fakt na końcu jest zawsze patologia, wyścigi i przepychanki. :D
Nie miałem za bardzo czasu na robienie zdjęć, bo przez klika wypadków musiałem ciągle gonić konwój, ale coś dodam:

tabelka z ilością graczy 
x9aUlyl.jpg?1

helikopter tvn-u który relacjonował konwój  :lol: 
U1p4gt6.jpg?1

konwój przejeżdżający przez serpentyny

ICOREO9.jpg?1

no i koniec gdy jakoś udało mi się dojechać

NbKvFGh.jpg?1

Ogólnie to fajna zabawa chociaż też sporo nerwów przez niektórych "kierowców"  ;) Dzięki wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie się jechało,ale niektórzy wjeżdżali mi w tył tak bardzo że ciężarówke potrafiło w powietrze wystrzelić.Albo jak ktos mi w "tyłek" przywalił i mnie pchał to jeszcze pisał na czacie że ja rammuje.Szkoda że nie mam filmów jak mnie rammują.Albo najlepiej jade sobie i nagle jakiś typ mi w "tyłek" wjeżdża po czym mnie obraca o 180 stopni i drugi koleś prosto we mnie tak jak bym był powietrzem...To było żałosne od strony niektórych graczy.Naprawdę dziękuje za taki konwój,dziękuje tym graczom którzy jechali normalnie,nie jak piraci drogowi,oraz dziękuje wszystkim firmą,adminom za podtrzymywanie porządku na konwoju itd. Ale według mnie i tak był chaos.Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

To był mój pierwszy konwój nie wiem jak z przodu ale z tyłu był taki rozpiździaj że szkoda gadać korek na pasie awaryjnym sięgał pierwszych bramek do tego nie było żadnego hasła że ruszamy może na TS ale tam nie wchodziłem bo spodziewałem sie też burdelu . Wytrzymałem przez 2 pierwsze bramki potem sobie odpuściłem nie szło jechać normalnie jedziemy 90 a za chwile hebel do zera 

Link to comment
Share on other sites

@Glodzilla - niestety ale konwoje zazwyczaj tak wyglądają - szczególnie te duże...

Firma prowadząca i mniej więcej jeszcze za nimi jakieś 2-3 firmy jadą w miarę spokojnie, dopóki nic się nie wydarzy, ale niestety dalej zaczynają się już cyrki.

Przykład, dla którego może się tak dziać:

- ktoś ma laga

- ktoś zwolnił pod górkę

- ktoś uderzył w osobę przed sobą...

Niestety, nie uda się wyeliminować tego totalnie - jak wiadomo, każdy może mieć słabszego kompa (lub neta), coś mu się zacznie ładować - on złapie laga, osoba jadąca za nim nie zdąży zareagować i 'łup', przez co osoby z tyłu to odczuwają najbardziej...

  • Upvote 1

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.