• Announcements

• LIGHTOFGOD

Active Recruitments   02/27/18

Support Recruitment:     Add-On Team Recruitment:     Translator Recruitment:     Social Media Team Recruitment:     Community Moderator Team Recruitment:  
Sign in to follow this  
Mocek

Nowe "kanały" na CB

Recommended Posts

• Nazwa Sugestii
    : Nowe "kanały" na CB
  • Opis Sugestii
    : Moja sugestia polega na dodaniu pola w ustawieniach (TAB) aby była możliwość ustawienia naszego kraju lub innego, żeby wtedy na CB słychać tylko naszych rodaków a nie np. Rosyjskie dzieci które drą się. Kanały (1-19) są już do osobnego ustalenia...
  • Przykładowe obrazki
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?
    : Ponieważ chciałbym np. przekazać informacje innym kolegą z Polski a nie obcokrajowcom 
Edited by Mocek

17 hours ago, [WE(L)] Shadi [PL] said:

Jak dla mnie to bez sensu .... Po co więcej kanałów w CB Radio jak ich już jest dużo?.

Albo źle zrozumiałeś, albo ja coś nie jasno napisałem :P Chodziło mi o to że po wyborze kraju będziesz słyszał tylko tych którzy też wybrali ten kraj

Sugestia bez sensu, jak i sam opis ten sugestii. 

Nie wyplenisz jak to napisałeś "rosyjskich dzieci", które się drą. Zawsze możesz na takie osoby wysyłać raporty, akurat nadużywanie CB jest karalne :) 

Najlepiej napisałeś to: "Ponieważ chciałbym np. przekazać informacje innym kolegą z Polski a nie obcokrajowcom". Ale ci obcokrajowcy nie zrozumieją, co mówisz po polsku. Najlepszym sposobem będzie przesiadka na jakiś komunikator głosowy typu TeamSpeak3, Discord, itp. 

Zamysłem było zrobienie ogólnodostępnych kanałów głosowych w grze, bez względu na narodowość. Tak samo był pomysł, aby blokować IP spoza Europy tym, którzy chcą wchodzić na serwery europejskie. Skoro tamten pomysł nie przeszedł to i ten też nie przejdzie, sorki!

• Like 1

Wg mnie nie potrzebna zmiana... Nie raz spotyka się normalne osoby zza granicy i obstawiam że znajdują się gracze (tak jak ja), że jechali kilka razy z zagranicznymi osobami. Do tego powiedzenie "Rosyjskie dzieci, które drą się".... To Cie zasmucę, bo Polacy, jak i inne kraje aniołkami w tym nie są.  Szczególnie że utrudni to pracy Administracji, która banuje właśnie za takie przewinienia... (Administracja też zna przekleństwa zagraniczne, lub też słyszy gdy ktoś się wydziera)

Dla mnie ta sugestia jest w ogóle bez sensu. Ponieważ Multiplayer jest międzynarodowy i każdy chce się porozumieć przez CB i tego im chyba nie zabronisz ? , a jak tobie to przeszkadza że ktoś używa CB to wyłącz je i będziesz miał spokój.:)

Również uważam, że ta sugestia nie ma sensu ta gra jest tzw "symulatorem" wiec i tak grajmy w realnym życiu na kanale 19 możesz każdego usłyszeć zarówno rodaka jak i osobę np z Ukrainy czy Rosji. 

Stwierdzam podobnie,. Jaki jest sens gry multiplayer, gdy chcemy się odcinać od innych? Jednak z drugiej strony można ustawiać, aby domyślnie dla użytkownika o danym języku ustawić jakiś kanał, osoby zawsze wtedy mogą nadal go zmienić. Np. Angielski -1,

Francuski -2, Hiszpański - 3, Polski -19, Niemiecki -20 itd.

+1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this