Jump to content

Nowe "kanały" na CB


Mocek

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii
    : Nowe "kanały" na CB
  • Opis Sugestii
    : Moja sugestia polega na dodaniu pola w ustawieniach (TAB) aby była możliwość ustawienia naszego kraju lub innego, żeby wtedy na CB słychać tylko naszych rodaków a nie np. Rosyjskie dzieci które drą się. Kanały (1-19) są już do osobnego ustalenia...
  • Przykładowe obrazki
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?
    : Ponieważ chciałbym np. przekazać informacje innym kolegą z Polski a nie obcokrajowcom 
Edited by Mocek
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sugestia bez sensu, jak i sam opis ten sugestii. 

Nie wyplenisz jak to napisałeś "rosyjskich dzieci", które się drą. Zawsze możesz na takie osoby wysyłać raporty, akurat nadużywanie CB jest karalne :) 

Najlepiej napisałeś to: "Ponieważ chciałbym np. przekazać informacje innym kolegą z Polski a nie obcokrajowcom". Ale ci obcokrajowcy nie zrozumieją, co mówisz po polsku. Najlepszym sposobem będzie przesiadka na jakiś komunikator głosowy typu TeamSpeak3, Discord, itp. 

Zamysłem było zrobienie ogólnodostępnych kanałów głosowych w grze, bez względu na narodowość. Tak samo był pomysł, aby blokować IP spoza Europy tym, którzy chcą wchodzić na serwery europejskie. Skoro tamten pomysł nie przeszedł to i ten też nie przejdzie, sorki!

  • Like 1

Blue-Trans Spedition ...i gra gitara!

ZAPRASZAMY DO FIRMY ==> (Wizytówka firmy na stronie TruckersMP) -> (Forum firmowe - rekrutacja)

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie nie potrzebna zmiana... Nie raz spotyka się normalne osoby zza granicy i obstawiam że znajdują się gracze (tak jak ja), że jechali kilka razy z zagranicznymi osobami. Do tego powiedzenie "Rosyjskie dzieci, które drą się".... To Cie zasmucę, bo Polacy, jak i inne kraje aniołkami w tym nie są.  Szczególnie że utrudni to pracy Administracji, która banuje właśnie za takie przewinienia... (Administracja też zna przekleństwa zagraniczne, lub też słyszy gdy ktoś się wydziera)

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie ta sugestia jest w ogóle bez sensu. Ponieważ Multiplayer jest międzynarodowy i każdy chce się porozumieć przez CB i tego im chyba nie zabronisz ? , a jak tobie to przeszkadza że ktoś używa CB to wyłącz je i będziesz miał spokój.:)

 

Kind regards,
Adrian22-PL

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Stwierdzam podobnie,. Jaki jest sens gry multiplayer, gdy chcemy się odcinać od innych? Jednak z drugiej strony można ustawiać, aby domyślnie dla użytkownika o danym języku ustawić jakiś kanał, osoby zawsze wtedy mogą nadal go zmienić. Np. Angielski -1,

Francuski -2, Hiszpański - 3, Polski -19, Niemiecki -20 itd.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dlamnie ta sugestia nie ma sensu ponieważ jak miałby być wykryty język w którym dana osoba rozmawia a jeśli nawet byłoby to ręcznie zmienne to i tak w dalszym ciągu będą mogli wejść na niego obcokrajowcy. Projekt jest międzynarodowy i każdy powinien mieć kontakt z członkami innej nacji np kolegą.

  • True Story 1

owner.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
On 9/25/2018 at 10:06 AM, Robert(truckmania) said:

Sugestia może mądra ale nie dokońca trafna. Fajnie by było słyszeć tylko Polaków ale nie po przez dodawanie większej ilości kanałów. Może lepiej by było żeby każdy kanał był przeznaczony dla danego kraju np. Polska kanał 9 

Francuzi kanał 12 itp. 

nie ma tyle kanałów co krajów więc liczba kanałów musiała by byc zwiekszona . 
 

 

On 10/5/2018 at 4:38 PM, Miko [PL] said:

Jeżeli chcemy, żeby ETS/ATS jak i TMP miały coraz bliżej, a nie coraz dalej do realizmu, to sugestia nie ma sensu. Można ewentualnie wprowadzić podział kanałów w ten sposób, że w Polsce jest kanał 19, w Niemczech bodajże 27 albo 28 itd

taaaa ... na eu1 110/km/h , eu2 150km/h , no blisko do realizmu , nie ma co ...

 

 

On 7/29/2018 at 11:10 AM, radek1288 said:

Moim zdaniem też jest to bez sensu. Załóżmy, że przez całą trasę nie spotkasz żadnego polaka, a ktoś z innego kraju np. będzie chciał Cię ostrzeż przed gigantycznym korkiem i w tym wypadku informacja do Ciebie nie dojdzie.

a co jesli znam tylko jezyk polski ? to na cholere mi informacje od obcokrajowca ? wtf ...

 

On 6/16/2018 at 10:57 PM, kowboj said:

Totalnie bez sensu a ja chciałbym pogadać sobie z Ruskiem bo coś tam umiem po rosyjsku

to wtedy nikt by ci nie bronil zmienic w opcjach taba na Ruskie CB i z nimi gadac .
 

 

On 6/16/2018 at 1:12 AM, Coppekss said:

Dlamnie ta sugestia nie ma sensu ponieważ jak miałby być wykryty język w którym dana osoba rozmawia a jeśli nawet byłoby to ręcznie zmienne to i tak w dalszym ciągu będą mogli wejść na niego obcokrajowcy. Projekt jest międzynarodowy i każdy powinien mieć kontakt z członkami innej nacji np kolegą.

wystarczy zastosowac to co kolega zaproponowal czyli zmiana w opcjach taba kategorii na polskie CB i tylko kto do tej kategorii przypisany to moze sie z polakami porzoumiec a pozniej kanaly od 1-20 byly by  podkanalami wykorzystywanymi np do konwoi , a to ze w dalszym ciagu beda mogli wejsc to nic nie szkodzi , niech wchodza ale zaloze sie ze nie bylo by takiego bajzlu na cb jak jest teraz 
 

 

On 1/9/2018 at 10:03 PM, [Mecha-Trans] Piotrek9494 said:

Również uważam, że ta sugestia nie ma sensu ta gra jest tzw "symulatorem" wiec i tak grajmy w realnym życiu na kanale 19 możesz każdego usłyszeć zarówno rodaka jak i osobę np z Ukrainy czy Rosji. 

to czemu polacy w "realu" maja swoj kanal na 27 ? bo nie maja zamaru sluchac fandzolenia niemcow np . A slyszec ukrainca , turasa czy niemca jest dla mnie niepotrzebne 

Tak wiec jak widac panowie u gory wypowiadajacy sie na nie , nigdy nie mieli stycznosci w realu z cb radiem w polsce jak i za granica i chyba nie wiecie jak to funkcjonuje . rozumiem ze jest to projekt miedzynarodowy , chociaz tu tez bym sie klocil bo stworzyl jednak to polak . Ale jesli jest taka mozliwosc ze mozna to odizolowac to dlaczego nie ? JA JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA , bo mnie tez to irytuje jak drą p.... na cb radiu i rozmawiaja w jezyku dla mnie nie zrozumialym i sluchac np ukraincow jest dla mnie niepotrzebne . Juz nie wspomne o tym ze te CB radio to nie wypal bo chcesz z kims wymienic dluzsza rozmowe typu jak tam drozka na landy smierci ? i gosc ci zaraz znika z taba wiec to tez jest super xDD

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miko [PL] said:

Ale ty człowieku marudzisz. Tak źle i tak niedobrze... Dogodzić Polakowi...

@Miko [PL] Ten kolega już tak ma :troll: Najchętniej to by kontował wszystkich i wszystko czy każdy dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków nawet samemu nie mając o tym pojęcia jak powinno to być dobrze zrobione :)

  • Like 1
  • HaulieLove 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.