Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Unn4r

Nowe forum tematyczne | P***********.***.**

Recommended Posts

Guest Unn4r

logo.png

Zapraszamy na nowe forum tematyczne  stworzone z myślą dla Polskiej społeczności ETS2, ATS oraz Multiplayer.

•  Reklamuj swoją firmę,
  • Szukaj kierowców,
  • Ogłaszaj rekrutacje na kierowce w twojej firmie,
  • Dyskutuj z naszą społecznością lub napisz w naszym dziale pomocy jeśli masz problem z grą.

Nasz dział pomocy chętnie rozwiąże każdy Wasz problem. ;) 

Jesteśmy dla Was ! 

Serdecznie zapraszamy. 1f642.png

http://***********.**/

5712f56ef3a49.png

@maxymiliano ja myślę że to nie jest odbieranie ludzi z forum tylko zachęcanie do polubienia strony i aktywnego uczestniczenia na niej :) . Bardzo fajnie, że powstają takie strony. A jeżeli człowiek jest przywiązany do forum TruckersMP to nawet jak polubi Polskich Truckersów to tej nie opuści

Guest Unn4r
16 hours ago, maxymiliano said:

Akceptujecie to jak ktos wam odbiera ludzi z forum? Takie troche dziwne ze ten post tu jest

13 hours ago, [AndroTrans] andri1948 said:

@maxymiliano ja myślę że to nie jest odbieranie ludzi z forum tylko zachęcanie do polubienia strony i aktywnego uczestniczenia na niej :) . Bardzo fajnie, że powstają takie strony. A jeżeli człowiek jest przywiązany do forum TruckersMP to nawet jak polubi Polskich Truckersów to tej nie opuści

My nie zabieramy ludzi z forum TMP, jeśli ktoś będzie chciał to skorzysta z naszego forum i będzie aktywny tutaj.

Projekt powstał z myślą o Was. Polskiej społeczności fanów symulatorów ATS oraz  ETS2  i nie uważam naszego forum jako konkurencji dla TMP. ;) 

Zachęcamy jednocześnie do reklamowania i promowania firm na naszym forum. 

Zapraszamy również kierowców poszukujących firmy i tych nie związanych z firmami. 

Guest Unn4r
1 hour ago, DanioUK said:

Szczerze to nie sadze aby zamiary ktore ma @Don Diablo PL byly prawdziwe. Jako moderator z doswiadczeniem wiem, ze jest w tym podtekst. Jaki? domyslcie sie sami. Gdyby wszystko bylo ok to taka strona nie bylaby potrzebna.

To tylko moje zdanie i nie musicie sie z tym zgadzac. PEACE

@DanioUK nie ma kolego żadnych podtekstów ani ukrytych intencji. ;)

Po prostu mieliśmy chęć zrobić coś dla innych i zrealizowaliśmy ten pomysł. 

Jesteśmy dla Was i takie jest pierwotne założenie projektu.

Dziękuję za uwagę :) 

Edited by Unn4r

A więc tak wyglądają Twoje szczere intencje? Kradniesz nie tylko pracę osób z teamu ale i pracę naszych użytkowników? 

wPXJCfORR0iLxCm0Gjb1yQ.png
n0Y0-Yt2QZqwS_kSohRnKw.png

Dziwnie podobne do tego:

YIYCMFpsQvGVOfya0Igy3Q.png
o0bsp4gXRimxbAIPPP9jLQ.png

Rozumiem się na kimś wzorować, ale to już jest kradzież.  Ktoś spędził nad tym sporo czasu, i nawet nie dodałeś odnośnika skąd to wziąłeś... Brawo. Nie dziwie się że wyrzucili Cię z teamu kiedyś jak takie akcje robisz, po trupach do celu? Aż szkoda mi mojego czasu na dalsze pisanie.

• Like 4
  • True Story 3

Dobrze, że w porę to zauważyłem, bo sporo ludzi mogłoby się zarejestrować i o niczym nie wiedząc szanować Ciebie, za twoje "forum".

b0YPJo2.jpg

s4sojd2.png

TruckersMP jest platformą, która ma ponad 2 miliony graczy, a ty sobie tak dobrowolnie kopiujesz rzeczy? Nawet bez podania źródła, lub tematu, na którym się wzorujesz?

Regulamin został opracowany przez ekipę forum polscytruckersi.com.pl zabrania się kopiowania. Administracja zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu.

Tak jak Bandero napisał, szkoda słów.

• Like 1
  • True Story 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...