Jump to content

Bindowanie klawiszy MP


rejm3n

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii:  Bindowanie klawiszy multiplayer
  • Opis Sugestii: Możliwość przypisania swoich klawiszy do funkcji multiplayera np. włączanie kursora pod tabem.
  • Dlaczego twoja sugestia, a nie inna?
    Ponieważ jeszcze takiej nie widziałem,a byłaby użyteczna.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Piszę tą sugestie, ponieważ mam kierunkowskazy pod przyciskami myszki i w tym momencie nie mogę mieć otwartego taba przez cały czas, ponieważ pod PPM jest kursor od Multiplayera.

Edited by rejm3n
Link to comment
Share on other sites

Myślę że możliwość przypisania własnych klawiszy jest dobrym pomysłem

 Co do wypowiedzi @H&V I Piotrex [PL] jeżeli kolega jeździ na myszce to specjalnie będzie musiał szukać przycisku na klawiaturze? To mija się z celem bo dla niego będzie to nie wygodne. Wolał bym  przypisać inny klawisz np do  włączanie kursora pod tabem niż przestawiać sobie kierunkowskazy.

Link to comment
Share on other sites

@Meitt

Aktualnie sobie zrobiłem inne rozwiązanie i używam pada od Xbox'a 360 i sprawdza się dobrze, dopóki nie kupię kierownicy. Ale nadal podtrzymuje temat, że takie bindy by się przydały, a uważam, że nie jest to trudne do zrobienia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Pomysł wspaniały.

Tylko moim zdaniem temat ten został już przez deweloperów wielokrotnie przerobiony. Zapewne dokładnie też wiedzą dlaczego wprowadzenie tego co z pozoru jest banalne w istocie może narobić nieoczekiwanych kłopotów. 

Sam chciałbym wiedzieć co ich tak naprawdę przed tym blokuje.

 

--

Pozdrawiam 

karol_domag

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Właśnie miałem zgłaszać to jako pomysł, ale jako że już ktoś wcześniej zgłosił, to tylko się dołączę. Byłoby bardzo wygodne, gdyby można było zmienić domyślne dla Multiplayera TAB, X i Y na inne klawisze definiowane samodzielnie.

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
31 minutes ago, hussarPL said:

I co wiadomo coś na temat przypisywania klawiszy do np CB?  

Widać team się spieszy z odpowiedzią...

Post dodany 28 grudnia 2017 roku a przypomnę mamy 27 kwietnia 2019 :) 

----

Co do bindowania klawiszy, opcja byłaby bardzo na plus dla graczy jeżdżących na kierownicy. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.