Jump to content
Tetejcho

wysoki PING

Recommended Posts

Masz przykłady co możesz zrobić

1.Wyłączenie FireWalla

2.Wyłączenie Aktualizacji systemu Windows

3.Wyłączenie nie interesujących nas programów łączących się z internetem.

4.Zwiększenie Przepustowości łącza z poziomu lokalnych zasad grupy.

5.Ustawienie Priorytetu

Guest Kargho </pl>

Sprawdź na jakimś speed teście jaki masz ping, jeśli podobno do tego w grze to nic nie zrobisz, pozostaje zmiana dostawcy internetu.
Internet masz na kablu czy mobilny? Radiówka? Może być też tak, że w godzinach "szczytu" łącze się zapycha, jak np w przypadku internetu osiedlowego.

Jeśli mniejszy to powyłączaj wszystkie programy w tle, które korzystają z łącza.

Guest Kargho </pl>

OK, ale nie napisałeś czy masz taki sam ping jak w grze - to jest ważne.
Poza tym, nie jestem pewien, czy przy takim łączu dasz radę w ogóle pograć.

Wydaje mi się ze twoje łącze nie jest wystarczające :< Masz strasznie słaby internet i myślę że to jest główna przyczyna?

Tą prędkość masz że tak powiem stała czy to jest jakiś problem z dostawcą?

Bo dość mizernie wygląda ta prędkość, dosłownie jakby dostawca miał problemy na serwerowni.

Czasami muszę czekać aż ten żółty pasek od wysokiego PING dochodzi do 500, a innym razem natychmiast łączy bez ładowania PING. Ale częściej jest właśnie koło 500. 

Tamten test zrobiłem, gdy grałem. Ten z godziny 23:43. Włączona tylko opera z testem szybkości internetu. 

1.png.12e193aba4b92f20e16f534d0306bc7b.png

^Na pewno nie jest to wina prędkości internetu, sam kiedyś przy 4 megabitach miałem max. 25 ms pingu, więc musi być to wina coś innego, co obciąża internet.

@Tetejcho Pobierz NetBalancer i sprawdź użycie internetu podczas gry.

Postaraj się wyłączać aplikacje działające w tle, między innymi przeglądarka która zjada dość sporo zasobów. Sprawdzać czy nie masz jakiegoś pobierania w tle, między innymi aktualizacje systemu, antywirusa :) I myślę że ping powinien wrócić do normy.

On 4.01.2018 at 9:39 AM, RaneMoro said:

^Na pewno nie jest to wina prędkości internetu, sam kiedyś przy 4 megabitach miałem max. 25 ms pingu, więc musi być to wina coś innego, co obciąża internet.

@Tetejcho Pobierz NetBalancer i sprawdź użycie internetu podczas gry.

0 ruch - w trakcie ładowanie PING http://prntscr.com/hwkh0w

około 10 graczy - w trakcie postoju http://prntscr.com/hwkhw8

dodatkowo wszystkie moje programy - nie wiem, czy się do czegoś przyda, ale wolałem dać http://prntscr.com/hwkj8z

On 4.01.2018 at 10:27 AM, BombAway said:

Postaraj się wyłączać aplikacje działające w tle, między innymi przeglądarka która zjada dość sporo zasobów. Sprawdzać czy nie masz jakiegoś pobierania w tle, między innymi aktualizacje systemu, antywirusa :) I myślę że ping powinien wrócić do normy.

Mam tak cały czas. Wszystkie programy są wyłączone, a aktualizacje zablokowane. Jeśli już coś aktualizuje, to zostawiam komputer w spokoju i idę sobie w świat. 

Guest Kargho </pl>

Wątek nieaktywny, przenoszę do nierozwiązanych.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...