Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 DIREKSIYONUM ÇALIŞMIYOR

Mertellow

Recommended Posts

Arkadaşlar öncelikle merhaba dün Snopy V18 Markalı bir direksiyon seti aldım, ets2 girdim ayarlarımı yaptım bir işte girdiğimde bekleme süresi dolduğunda ''Oyun yanıt vermiyor.'' lütfen yardım edin direksiyon setinide iade edemiyorum paramın çöpe gitmesini istemiyorum.

Selam, @Mertellow;

Snopy V18 Markalı Direksiyon Seti, maalesef bazı eksenleri Euro Truck Simulator 2'de çalışmamakta, (Örn Titreşim) oyun sırasında Snopy V18 Markalı direksiyonunuzun titreşim gücü açık ise bunu ayarlardan kapatmanızı tavsiye ediyorum, kapattıktan sonra tekrar deneyin bakalım bu sorun devam edecek mi? 

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

Tekrar Merhaba @Mertellow

Singleplayerda aynı hayatı alıp almayacağınızı kontrol edin ve eğer hata almazsanız,tüm ayarları singleplayerda yapıp multiplayer versiyona geçin.Singleplayerda kontrol ayarlarına girebiliyorsanız lütfen yazın,onun ayarını yazacağım.

singleplayerda deneyin. eğer olmuyorsa oyun içindeki ayarlari doğru yaptiğinizdan emin olun eğer sorun devam ediyorsa aldiğiniz yere gösteriebilirsiniz

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.