Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

jak nagrywac wlasna gre , bezuzyteczny system raportow


Recommended Posts

Witam mam dwa pytania 

Pierwsze to jak mozna nagrywac wlasna gre aby wykorzystac material do raportowania graczy 

zaznaczam ze mam slaby komputer i nie chcialbym stracic zbyt duzo fps 

Drugie to jaki jest wogole sens bezuzytecznego systemu raportowania wbudowany w gre ?

Przeciez ten system wogole nie dziala i wszyscy robia co chca 

ja rozumiem ze admini sa czesto zajeci inie sposob reagowac ale to co sie dzieje to JEST ZART 

jeszcze nigdy nie udalo mi sie kogos zaraportowac i zobaczy info iz zstal ukarany w jakikolwiek sposob , czesto nawet ten sam gracz potrafi sie respic (przewaznie samochody ) i pedzic prosto na mnie po kilka , razy , i nawet 10ciokrotne raportowanie tego samego gracza nie przynosi rezultatow 

dzisiaj ten sam gracz  nick : DUCKONS , 

                                       TMPID  1129515

specjalnie rabnal mnie ''tylko''  dwa razy , ale takze i kilku innych graczy , sam raportowalem go 4 razy i ''no action was taken '' , na dodatek admin SYSGEN  swierdzil ze mnie nie slyszy (ok moglo sie zdarzyc chociaz wszyscy mnie slysza ) 

ze jesli chce spokojnie pojezdzic to powinienem jezdzic tam gdzie nie ma graczy , ze musze posiadac ewidencje ,  ze on od godziny czwartej ( raportowalem o 1:30 polskiego czasu )  juz wyrobil 100 raportow i teraz moze robic co chce bo ma  do tego prawo , bo przeciez nikt adminom nie placi .

Ja to wszystko rozumiem . Tylko LUDZIE ...POCO TE BZDETY o zasadach gry ?? System wywala mnie z gry bo zapomnialem wlaczyc swiatel o 16ej gdy slonce swieci mi woczy a za chwile ktos  specjalnie wali mnie 5 razy , respiac sie obok za kazdym razem i to jest ok? Lub ostatnio napotkalem gracza ktory scigal sie swoim truckem z kolegami  jadac pod prad , byli oddzieleni murem nawet , gosc jechal kilkadziesiat kilometrow pod prad , i , specjalnie  w niego wjechalem zatrzymujac go , wpadl w znaki drogowe , zablokowalem zeby nie mogl wyjechac , zaraportowalem , uslyszalem '' hej  Bro , what are doing ?'' , i NIC .'' Action was not taken ''

Ten mod jest super ,ale jesli mam grac z przyjemnoscia wtedy gdy nikogo nie ma na serwerze a admin  kaze mi grac samemu i opowiada wszystkim historie swego zycia ,  ze jest z Kanady  itd , to chyba cos jest nie tak i mija sie to z celem ...

 

http://steamcommunity.com/id/SoldierOFortune_PL/screenshot/911282063159618262

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1237859353

0737E31F78E94B4EE63CE989CB67D23DC913D32A

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Krzysztof Fiuk (PL) said:

Pierwsze to jak mozna nagrywac wlasna gre aby wykorzystac material do raportowania graczy 


Najlepiej program GeForce Experience - najmniej obciąża komputer. Od siebie także polecam darmowy "Action!". Obydwa programy łatwe i przyjemne w obsłudze.


 

 

12 minutes ago, Krzysztof Fiuk (PL) said:

Drugie to jaki jest wogole sens bezuzytecznego systemu raportowania wbudowany w gre ?

Przeciez ten system wogole nie dziala i wszyscy robia co chca 

ja rozumiem ze admini sa czesto zajeci inie sposob reagowac ale to co sie dzieje to JEST ZART 

jeszcze nigdy nie udalo mi sie kogos zaraportowac i zobaczy info iz zstal ukarany w jakikolwiek sposob , czesto nawet ten sam gracz potrafi sie respic (przewaznie samochody ) i pedzic prosto na mnie po kilka , razy , i nawet 10ciokrotne raportowanie tego samego gracza nie przynosi rezultatow 

dzisiaj ten sam gracz  nick : DUCKONS , 

                                       TMPID  1129515

specjalnie rabnal mnie ''tylko''  dwa razy , ale takze i kilku innych graczy , sam raportowalem go 4 razy i ''no action was taken '' , na dodatek admin SYSGEN  swierdzil ze mnie nie slyszy (ok moglo sie zdarzyc chociaz wszyscy mnie slysza ) 

ze jesli chce spokojnie pojezdzic to powinienem jezdzic tam gdzie nie ma graczy , ze musze posiadac ewidencje ,  ze on od godziny czwartej ( raportowalem o 1:30 polskiego czasu )  juz wyrobil 100 raportow i teraz moze robic co chce bo ma  do tego prawo , bo przeciez nikt adminom nie placi .

Ja to wszystko rozumiem . Tylko LUDZIE ...POCO TE BZDETY o zasadach gry ?? System wywala mnie z gry bo zapomnialem wlaczyc swiatel o 16ej gdy slonce swieci mi woczy a za chwile ktos  specjalnie wali mnie 5 razy , respiac sie obok za kazdym razem i to jest ok? Lub ostatnio napotkalem gracza ktory scigal sie swoim truckem z kolegami  jadac pod prad , byli oddzieleni murem nawet , gosc jechal kilkadziesiat kilometrow pod prad , i , specjalnie  w niego wjechalem zatrzymujac go , wpadl w znaki drogowe , zablokowalem zeby nie mogl wyjechac , zaraportowalem , uslyszalem '' hej  Bro , what are doing ?'' , i NIC .'' Action was not taken ''

Ten mod jest super ,ale jesli mam grac z przyjemnoscia wtedy gdy nikogo nie ma na serwerze a admin  kaze mi grac samemu i opowiada wszystkim historie swego zycia ,  ze jest z Kanady  itd , to chyba cos jest nie tak i mija sie to z celem ...


Ja również mam zawsze "no action was taken", zacząłem po prostu przy odpalaniu MP odpalać także nagrywanie, taki dowód jest najlepszy i nie trzeba się potem denerwować, że raport poszedł w otchłań.
Szczerze mówiąc jak zaczynałem grać tutaj to sam się zastanawiałem nad sensem raportów w grze skoro wszystko i tak trzeba zgłaszać przez stronę, inaczej żadne akcje nie są podejmowane. Nawet w sytuacjach, gdzie gość ewidentnie trollował ludzi.

Masz rację, nie jest OK i jedynie co mogę zrobić to doradzić Ci byś nagrywał wszystko zaraz po wejściu na serwer i potem wrzucał filmy na YouTube i zgłaszał. Trolle byli, są i będą w każdej grze, niestety jest to nieuchronne i sam czasami mam nerwy na takich ludzi.
Co do tego Admina, który kazał grać jak nie ma ludzi - trochę dziwne podejście, w końcu po to się tutaj wchodzi by grać z innymi, to że jest kilka osób na sto, które nie nadają się między ludzi to inna sprawa, jednakże po to są właśnie admini by takich delikwentów usuwać :)


Pozdrawiam i mimo wszystko życzę przyjemnej gry! :)

 

Link to comment
Share on other sites

Co do reportowania to faktycznie, raporty w grze są bardzo rzadko sprawdzane, lecz było to poruszane nie raz, więc daj sobie z tym spokój i pobierz program do nagrywania.

Polecam plays.tv (posiada funkcję wycinania fragmentów i wrzucania bezpośrednio na serwer) oraz program obs, który służy raczej do stream, choć również posiada opcję nagrywania.

Jeśli chodzi, który jest najlepszy? Nie ma takiego. To od Ciebie zależy, czego oczekujesz i jakich funkcji będziesz używać.

Innych programów nie używałem, te w zupełności mi wystarczają.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.