Jump to content

White Angels - Wirtualna Spedycja


Shadii.

Recommended Posts

W dniu dzisiejszym tj. 18 października 2018 roku zoorganizowaliśmy konwój spontaniczny który startował z Niemiec z miasta Nurnberg do naszej Polskiej stolicy Warszawy.

Trzy DAFy, trzy naczepy platformowe, nic innego więcej nam nie było potrzeba aby miło spędzić czas podczas konwoju.

 

Quote

xfdPBIZ.png

 

nTN7es3.png

 

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

W0KBIw6.png

 

Chcielibyśmy z przykrością poinformować, iż wirtualna firma White Angels została ZAWIESZONA JUŻ NA STAŁE!

 

Dlaczego, przecież firma dopiero została reaktywowana?

Otóż sprawa wygląda następująco...

 

Wirtualna firma White Angels (wcześniej Dark Logistic) została założona 03 Września 2017 roku, firma rozrastała się w bardzo dobrym stopniu która już po 2-3 tygodniach zyskała ok. 20 kierowców.

Natomiast już w Grudniu 2017 roku zyskała firma już ponad 30 kierowców co było naszym wielkim osiągnięciem.

Natomiast dnia 8 Grudnia 2017 roku została firma zamknięta przez kłótnie oraz niezgodność kierowców w firmie.

 

13 Października 2018 roku postanowiliśmy reaktywować firmę White Angels na nogi z innym zarządem firmy, ale niestety mieliśmy inne myśli na reaktywację firmy niż jak było.

Otóż... mieliśmy mnóstwo planów dotyczące reaktywacji White Angels, natomiast wyglądało całkiem inaczej...

Firma została ogłoszona oficjalnie już dnia 15 Października 2018 roku, na forum 17 Października, a do firmy aplikowało w pierwszym tygodniu dosyć dużo osób aplikowało do naszej firmy z czego się zrobiło w naszej firmie już równe 11 kierowców (po zwolnieniach zostały 3 osoby + 1 na urlopie), natomiast niestety zarząd firmy odszedł i zostałem tylko Ja, 3/4 kierowców którzy dołączyli do naszej firmy praktycznie nie była aktywna na serwerze TeamSpeak 3 ani nie wykonywała norm tygodniowych która wynosi TYLKO 3000 km, co jest dla mnie śmieszne, a kierowcy zostali zwolnieni ...  kompletnie mnie zniechęciło kontynuowania działalności firmy White Angels.

 

Niestety firma została zamknięta już na stałe i raczej niestety nie zobaczycie *Białych aniołków* White Angels na drogach TruckersMP.

Firma została zamknięta przezemnie z powodu braku chęci już reaktywowania oraz prowadzenia własnej wirtualnej firmy (szczegółowy powód wyżej napisany).

 

Dziękuje bardzo oraz życzę wszystkim szerokiej drogi!

==== THE END ====

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum Firm.

  • HaulieCry 1
  • Woah! 2

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.