Jump to content

(W przyszłości) Nowe ciężarówki z modów


smiglo5

Recommended Posts

Nie zastosowałeś wzoru. W tym temacie pisałem co i jak z modami

W skrócie mody będą jak twórcy przestaną wspierać ets2, wsparcie pewnie będzie długo bo im to się opłaca. Każdy mod przy aktualizacji z scs musiałby być podniesiony do update, tak jak jest podnoszony za każdym razem mp, któregoś z twórcy nie będzie i tu jest problem. 

Edited by pompka500
Link to comment
Share on other sites

W kwestii ciężarówek, tak jak powiedział @Jeff Seid, jest to kwestia SCSu. Do dodania zostały takie ciężarówki jak Man Euro 6 czy Renault Range T. Volvo VNL670 ma zostać dodane do amerykańskiego brata bliźniaka ETSa.

Reszta ciężarówek, tak jak to opisałeś z modów, nie będzie dodawana ani w tym ani w najbliższym czasie. Modyfikacje do multiplayera nie są dodawane i nie będą dopóki twórca wciąż wspiera i aktualizuje swoją produkcje. Scout był od początku tworem teamu MP dlatego w jego przypadku nie ma problemów z ewentualnymi aktualizacjami i przystosowaniem do go przyszłych wersji ponieważ autor jest wciąż na wyciągnięcie ręki. W przypadku modów zewnętrznych takiej wygody nie ma i póki twórca grę aktualizuje nie można sobie na to pozwolić. 

Pomijam kwestie wzoru o której wspomniał @pompka500, wystarczyło napisać temat w dziale Generalna Dyskusja albo nawet w Offtopic i byłoby od razu klarowniej.

Link to comment
Share on other sites

Tak jeszcze odnosząc się do tych modów z ciężarówkami. Na pewno jest wiele osób które tworzą właśnie te ciężarówki, czy nie opłacałoby się nawiązać z takimi osobami współpracy na zasadzie non-profit? Nie wiem na pewno, ale wydaje mi się, że co niektóre osoby chętnie by na to przystały, aby ich "dziełami" jeździły osoby w multiplayerze i takie osoby aktualizowałyby ciężarówki wraz z każdym kolejnym patchem od SCS. To taka luźna propozycja, bo odnośnie właśnie ETS na MP to jednak właśnie co moglibyście dodawać nowego to ciężarówki, bo takie małe efekty jak chociażby ostatnio dodane dźwięki CB radia są naprawdę świetne ale są to smaczki, a zapewne nie tylko ja tak uważam, że gracze czekają aż rzuci im się porządny kawałek zamiast wyśmienite przystawki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.