Jump to content

Recommended Posts

Öncelikle Merhaba,

PM aracılığı ile yolladığım video linkindeki çözümleri deneyiniz.

Eğer sorununuz hala devam etmekte ise Alpemix & TeamViewer programları aracılığı ile yardımcı olabilirim.

(Sorunlarınız için çekinmeyiniz.Yardım için burada olacağım.)

19 hours ago, Profarhan said:

malesef oda olmadı bu nasıl hata ya hiçbirşey olmuyor bak bendeki 1.30.2.2 ymiş ama 1.30.1.2 istiyor napcam ben ya

Ne zamandır multiplayer oynamıyorum bildiğim kadar bilgilendireyim.

Sanırım ETS2'ye güncelleme gelmiş bu yüzden Multiplayer moduna giriş sağlanamıyormuş.

(Size yardım etmek için burada olacağım.Yardım için çekinmeyin.)

3 hours ago, Profarhan said:

^

Hayır öyle değil: sizdeki sürüm 1.30.1.2 fakat oyun 1.30.2.2 sürümünü istiyor. Normalde steamden hiçbir betaya katılmayınca sorun çözülür fakat bazen TruckersMP dosya konumunu doğru göremiyor veya bilgisayarınızda iki farklı ets2 yüklü olabilir. Bu yüzden siz aslında birini güncelliyorsunuz fakat TruckersMP eski sürümü görüyor.

TIRCI

On 24.12.2017 at 7:04 PM, DesertEagle26 said:

Hayır öyle değil: sizdeki sürüm 1.30.1.2 fakat oyun 1.30.2.2 sürümünü istiyor. Normalde steamden hiçbir betaya katılmayınca sorun çözülür fakat bazen TruckersMP dosya konumunu doğru göremiyor veya bilgisayarınızda iki farklı ets2 yüklü olabilir. Bu yüzden siz aslında birini güncelliyorsunuz fakat TruckersMP eski sürümü görüyor.

Dediği Gibi Olabilir.

Steam'da Euro Trucks Similator2'in yerel klasörü ile Multiplayer'ın ETS2 için istediği Klasörlere bakınız. Diğilse düzeltin 
( Nasıl yapabilirim derseniz?
Ben Tekrar Setup(yükleyiciden) İndirken daha önce girdiğiniz klasörler gözükür Ordan bakınız, Tabii MP'yi Bilgisardan Kaldırmanız gerekiyor bu adımları yapmanız için)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.