Jump to content

Recommended Posts

@Profarhan

Kütüphane  > ets2 > sağ tik > özellikler > betalar > hiç bir betaya katılma seçeneğini  seç > sonra mp girebilirsin iyi  oyunlar

Edited by ALTUNSOY

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

@Profarhan Eğer steam sürümü hala hiç bir betaya katılma ise bu adımları deneyin lütfen 

Bilgisayar - Program files - Program data (Görünmüyor ise youtube'de videolar izleyerek açabilirsiniz)Truckers mp - core_ets2mp.dll  silin lütfen ve tekrar deneyin 

İyi Oyunlar :) 

BombZ

5 hours ago, Profarhan said:

Youtubedea bulamadım link atabilirmisiniz ?

Konuyu birazdaha açıklığa kavuşturursan sevınırım @Profarhan . Peki şimdi nasılbir hata alıyorsun . Bize anlatırmısın resim vb gibi görüntülerle.

@Profarhan Muhtemelen öncesinde bir sürüm düşürme işlemi uygulamış olabilirsin. Eğer durum böyleyse, aşağıda anlattığım adımları uygula. Eğer aynı hatayı almaya devam edersen, sevgili @BombZ 'un belirttiği yöntemi uygula.

• Steam'ı aç ve kütüphaneye giriş yap.
  • Euro Truck Simulator 2'yi bul ve üzerine gelip sağ tıkla, açılan pencereden özelliklere gir.
  • Açılan pencerede, betalar sekmesine tıklayıp "Hiçbir betaya katılma" seçeneğini işaretleyip pencereyi kapat.
  • Yaklaşık 155 mb'lik bir indirmeden sonra oyuna tekrar erişebilirsin. 

Sonucu bizimle paylaşırsan seviniriz, bol şans! ^_^

Steamda ETS2 ye gelip sağ tık özelliklerden şuan sekmeyi hatırlamıyorum ama oyun dosyalarını doğrula gibi bir seçenek olması lazım onuda deneyebilirsin.

3 hours ago, izm07 said:

@Profarhan Muhtemelen öncesinde bir sürüm düşürme işlemi uygulamış olabilirsin. Eğer durum böyleyse, aşağıda anlattığım adımları uygula. Eğer aynı hatayı almaya devam edersen, sevgili @BombZ 'un belirttiği yöntemi uygula.

• Steam'ı aç ve kütüphaneye giriş yap.
  • Euro Truck Simulator 2'yi bul ve üzerine gelip sağ tıkla, açılan pencereden özelliklere gir.
  • Açılan pencerede, betalar sekmesine tıklayıp "Hiçbir betaya katılma" seçeneğini işaretleyip pencereyi kapat.
  • Yaklaşık 155 mb'lik bir indirmeden sonra oyuna tekrar erişebilirsin. 

Sonucu bizimle paylaşırsan seviniriz, bol şans! ^_^

@Profarhan Yukarıda bahsettiğim yöntemi denedin mi? Eğer halen durum aynıysa ETS 2 ve truckersmp 'yi silip tekrar yüklemeni tavsiye ederim.

12 minutes ago, Profarhan said:

aynı durum silicemde hangisini ilk yükleyim ve aynı durum olursa napacam ben baya ets 2 oynayan birisiyim çok seviyorum 3 haftadan fazla oynayamıyorum bu hatadan dolayı :[

Denetim masasından Truckersmp kaldır yenı surumunu ındır kurulumunu yap sonra beta kısmından ets2 nin ' hiçbir betaya katılma ' seçeneğini seç birdaha deneyiniz. Sorun Çözüldümü ?

Merhaba @Profarhan;

• Öncelikle Steam'ı açın, kütüphaneye giriş yapın ve oyunlarınızı görüntüleyin.

• Euro Truck Simulator 2'ye sağ tıklayın ve Özellikler kısmına gelerek sol tıklayın. 

• Açılan pencereden sağ üst köşede bulunan BETALAR sekmesine giriş yapın.

• BETALAR sekmesinde, HİÇBİRİ - Beta programlarına katılma seçeneğini seçin. 

• Oyun güncellenecek ve oynamaya hazır hale gelecektir.

Ayrıca yukarıdaki rehberi inceleyerek gerekli diğer bilgileri de bulabilirsiniz. İyi Forumlar.

Saygılarımla,

EXCLUSIVE OFFICIAL PROFILE

37 minutes ago, Profarhan said:

yanlız onu ılk basta yapmıstım hiçbirşey değişmedi trkuckers mp yi silicem yeni versionu yujlıcem ama yenı versounu nerden yuklıcem

mp ile alakalı her şeyi sildiğinizden emin olunuz https://truckersmp.com/download buradan indirebilirsiniz 

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.