Jump to content
XFMaster9666

Kış Modu Yayınlandı

Recommended Posts

Merhaba ve Mutlu Tatiller!

Sizinle bazı haberleri paylaşmaktan çok heyecanlıyız!

Birincisi: KIŞ MODU BURADA! Normal kış geleneklerimizi takiben, oyuncuların Grimes tarafından yapılan Frosty Winter Weather Mod 6.5 ile çok oyunculu oyunlarda oynamalarına izin veriyoruz. Bu harika modu bir kez daha kullanmamıza izin verdiği için tekrar teşekkürler!

İkinci olarak: Wintermod'u tüm oyuncularımıza dağıtabilmek için 10gbps.io ile ortaklık kurduk! Bazı güçlü ve hızlı sunucular arıyorsanız, onları kontrol etmenizi öneririz!

Bazılarınız ilk wintermod sürümümüzü hatırlayabildiğinden, yalnızca bir veya iki yavaş sunucumuz vardı ve indirilmesi saatler ve saatler sürdü. O zamandan bu yana her yıl, oyuncumuzun sayıları dosya boyutlarıyla birlikte artmaya devam etti Bu, wintermod'un dağıtımının zorlaşması ve yönetilmesi daha zorlaştığı anlamına gelir (ve bunun bedelini ödemektedir!) Bununla birlikte, 10gbps.io etrafa bazı görüşmeler sonrasında ve nazikçe bize herkese wintermod getirmek için kullanılacak son derece yüksek hızda sunucusu sağladı. 

Bilgi:  Farların sorunları ile ilgili yardım etmek için (wintermod güneşi daha önce ayarlamış olduğundan) tüm oyuncular farları etkinleştirirken sürücü zorunda kalacakdır. Aracınız onsuz hareket ederse, uyarılırsınız, daha sonra sunucudan atılırsınız. Bu ortaklık hakkında fazla bilgi daha fazla kullanım bilgilerimiz olduğunda ortaya çıkacaktır. Ancak şimdi, hızlı indirme hızlarından ve kar tanelerinin keyfini çıkarmak için launcher aracılığıyla wintermod indirme seçeneğine tıklayarak tadını çıkarın.

Son bir şey, henüz yapmadıysanız, medya ekibimizin Youtube'daki wintermod için oluşturduğumuz HARIKA fragmanını inceleyin.

SSS:

S: Fizik değişimi var mı? C: Şu anda hayır, fakat bunu ekleyelim diye karar verdik.
S: Yağmur yerine kar yağacak mı? C: SCS'nin son yamasındaki bazı kod değişiklikleri nedeniyle yağmurun yerini alması için kar efektini henüz tamamlamadık. MWL4 Hafta sonu boyunca kar taneleri yapacak ve onları iyi görünmeleri için çalışacak.
S: İndirme sunucusu nerede bulunuyor? C: Prag, CZ @ 10gbps.io

Anasayfadaki gönderiyi göster

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...