Jump to content

Idioci na drogach?


Maksiuu694

Recommended Posts

Witam,generalnie jestem tak zwanym "nowym kierowcą".Mam przegrane ok 30h w tą grę na steam (nonsteam ponad 2000h na singlu).Mianowicie,gram sobie już te 30H na Multiplayer i zauważyłem że każdy cisnie jak mu się podoba w tą grę.Czemu nie ma na serwerach ogranicznika prędkości,oraz godziny "policyjnej" gdzie NP adminii by banowali graczy za przekraczanie prędkości ew za wywołane stłuczki/wypadki?.Wiem,że to wymaga czasu,poświecenia i ludzi do tego nie ma.Ale sądzę ze np administracja mogła by stworzyć taki team gdzie by się tym zajmował.Nie wiem,może jestem mało doświadczony w tą grę i każdy robi sobie co chcę.Bo gdy widzę tych "idiotów" za przeproszeniem (chociaż nie wiem czy przepraszać czy nie) to mi głowa pęka.Zwłaszcza gdy wywołują pierszenstwo.A co najlepsze,gdy już zgłoszę takiego gracza to dostaje info po 10-15 min że z moim reportem nic nie zrobiono,jeżeli się czuje urażony to mogę napisać topic i wysłać im ticketa.Cóż dużo się rozpisałem bezsensu.Oby niektórzy gracze dostali odrobinę mózgu i zaczęli go używać podczas grania.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chcesz jednak spokojniej jeździć, bez większego stresu to zapraszam na Eu1. Jeździ tam większość normalnych graczy i jest coś takiego jak kaganiec, który uniemożliwia jazdę powyżej 110km/h.

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

@LamAllWiele takich nie mam, ale ostatnie reporty nieźle podniosły mi ciśnienie. O ile zrozumiem kicka za przejechanie 10m pod prąd, o tyle uderzenie w róg naczepy (potrafi nabić 30%), równoczesna zmiana pasa ruchu i kolizja (jestem z prawej) czy wtopienie mnie w asfalt na granicy non collisions jest dla mnie co najmniej nieporozumieniem. Dawniej gracze byli na takiej podstawie karani.

Edited by bazyliszek [PL]
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, bazyliszek [PL] said:

Dawniej gracze byli na takiej podstawie karani.

 

Wydaje mi się że dawniej (Gdy ja zaczynałem przygodę z MP czyli ponad 2 lata temu, może nie tyle dawniej co jakiś czas temu) To gracze byli spokojniejsi. Może to tylko moje spostrzeżenie, ale... może mam racje

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, LamAll said:

Wydaje mi się że dawniej (Gdy ja zaczynałem przygodę z MP czyli ponad 2 lata temu, może nie tyle dawniej co jakiś czas temu) To gracze byli spokojniejsi. Może to tylko moje spostrzeżenie, ale... może mam racje

Procent "nienormalnych" graczy wciąż jest tak samo duży. Tyle że ten sam procent przy liczbie 3000 graczy na krzyż a przy prawie 7000 graczy na krzyż ma większą wartość. Dlatego wydaje ci się że kiedyś było spokojniej, po prostu z przyczyn czysto statystycznych.

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że nie ma serwera z ograniczeniem do 90/kmh. Weźmiesz zlecenie z WOT'a lub obojętnie jakie i jedziesz spokojnie, wiedząc, że nikt Cię nie dogoni i nie zramuje a jedynie może blokować.

Myślę, że większość troli zrezygnowałaby z wejścia na taki serwer, bo co im z tego jak nie mogą nikogo dogonić.

Tak, wiem, że jest eu#1 z ograniczeniem do 110km/h. No właśnie... ograniczenie do 110km/h - odpowiedź nasuwa się sama, gdy jedziemy z wotem lub nie lubimy jeździć bez ogranicznika.

Ale wracając, opłaca się jeździć na eu#1. Dlaczego? Ponieważ wszyscy są rozproszeni po mapie, porównując do eu#2 gdzie większa część osób jeździ skodami (potencjalny trol) lub jeździ wte i wewte na landówce śmierci oraz trudno kogoś spotkać w pewnych częściach mapy.

  • True Story 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

@ElectroMusic! To chyba musisz napisać sugestie. :) 

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Maksiuu694 said:

Ok dziękuje wszystkim za tak zwaną "uwagę".Spróbuje skosztować z EU1 choć na EU2 to 3200 osób kusi,ale z drugiej strony jak widzisz idiotów to smiach na sali.

 

Zgadzam się z Tobą, że liczba *3700 pełnych slotów na EU#2 kusi, lecz jak pisałem wyżej, jest to błędna interpretacja, ponieważ duża część osób skupia się na drodze śmierci i okolicach.

  • Like 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, ElectroMusic! said:

 

Zgadzam się z Tobą, że liczba *3700 pełnych slotów na EU#2 kusi, lecz jak pisałem wyżej, jest to błędna interpretacja, ponieważ duża część osób skupia się na drodze śmierci i okolicach.

Tak zdążyłem już zauważyć,przejechałem parę tras na EU1 i powiem Ci,że tam ludzie bardziej ogarniają sprawę.Wydaje mi się że w EU2 gra tak sporo ludzi,bo poprostu nie ma tam zasad drogowych i każdy jeździ jak mu się podoba.A jak już wyśle reporta to wyskakuje mi komunikat "No actions taked on this player" i wtedy dostaje lekkiego szału,ale sądzę że gracze kiedyś się opanują a jak nie to oni stracą na tym wiele :)

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Maksiuu694 said:

Tak zdążyłem już zauważyć,przejechałem parę tras na EU1 i powiem Ci,że tam ludzie bardziej ogarniają sprawę.Wydaje mi się że w EU2 gra tak sporo ludzi,bo poprostu nie ma tam zasad drogowych i każdy jeździ jak mu się podoba.A jak już wyśle reporta to wyskakuje mi komunikat "No actions taked on this player" i wtedy dostaje lekkiego szału,ale sądzę że gracze kiedyś się opanują a jak nie to oni stracą na tym wiele :)

Dlatego odpuściłem sobie zgłaszanie graczy w ten sposób. Włączam tylko natychmiastową powtórkę i jeżdżę na EU2, a zgłaszać to tylko takich już ewidentnych troli bo niektórzy nie są niczemu winni kiedy zablokują drogę bo ktoś innych w nich wjechał... Przepisów nie znają, a jak już zaczynasz się stosować zbyt mocno to lepiej słuchawki wyciszyć. Druga kwestia to admini,  sądziłem że dostać bana za coś tak głupiego to nie jestem w stanie, jednak udało się :D. Stojąc grzecznie w korku na drodze śmierci dostałem bana za jedno słowo, a ludzie wyprzedzający po trawie czy pchający pod prąd nadal sobie jeździli:lol:.

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszanie graczy nie kończy się na reporty poprzez grę. Gdy udało się nagrać zajście, lub screeny są wystarczające można zgłosić użytkownika na TMP: https://truckersmp.com/reports

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.