Jump to content

Yeni Tepki: Facepalm

i z m

Recommended Posts

Tepki Adı: "Facepalm" tepkisi foruma eklenmeli

Tepki Açıklaması: belirtildiği gibi. Ek olarak, bu tepki "Şaşkın" tepkisi ile aynı amaç doğrultusunda kullanılabilir (yani itibar puanı vermemektedir).

Örnek Görüntü: XE5kEO.png

Neden bunu ekleme gereksinimi duydum?:

Çünkü, gün içerisinde forumda yaşanan bazı durumlara tam olarak uyduğunu düşünüyorum. Bu tepki, karşı tarafı bir bakıma tam olarak anlayamadığınızı("Şaşkın" tepkisi gibi) ancak ona katılmadığınız anlamına gelmediğini gösteriyor.

Üyenin oyun görevlilerine yönelik açtığı yasak kaldırma talebi içeren gönderiler, üyenin sunucudan araçların kaldırılmasını istemesi, bir üyenin hakkında yanlış karar verilmiş bir raporuna yönelik şikayeti, bir üyenin "Admin olmak istiyorum, noluuur" gibi karşılaşılan durumlar için ekleme gereksinimi duyduk. Basitçe, facepalm tepkisinin, bunun gibi birçok şey için en uygun tepki olduğunu düşünüyorum.

Orijinal konu @DrEGZo tarafından hazırlanmıştır.

Türk arkadaşlar için çevirme gereksinimi duydum kendimce.(Çeviride farklılıklar olabilir, biraz daha bize uyarlamaya çalıştım.)

Sizlerin fikirleri nelerdir bu konu hakkında? Kanımca hoş bir eklenti olabilir.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.