Jump to content

Wersja gry


Guest

Recommended Posts

Znow mam bład z ta wersja gry czy mozecie cos wkoncu z tym zrobic mam zaznaczone "anulowanie udziału we wszystkich testach beta" a to mi znow nie działa bo wymaga wersji 1.30.1.1. Wchodze w własciwosci i nie ma zadnej takiej wersji

Edited by Mateusz_Polska
Nie uzywaj Capslocka
Link to comment
Share on other sites

Bo wyszła aktualizacja ETSa a MP jeszcze nie wyszła proste. 

Jeśli ci się nie podoba oczywiste oczekiwanie na aktualizacje modyfikacji do wersji gry to po prostu przestań grać i myśleć że ktoś przejmie się twoimi wrzaskami bo nie umiesz czegoś zrozumieć. Twojego braku nikt nie zauważy.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mordo nie denerwuj się tylko zrób teraz takie rzeczy jak:

1. Prawym na steam na euro trucka i klikasz właściwości
2. Właściwości>Beta>wybierasz z listy temporary_1_30 - 1.30.1.6 for incompatible

3. Czekasz aż się pobierze i grasz :)

Cała filozofia pozdrawiam <3 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nie wiem po co ten caps lock na cały post, krzykiem niczego nie zdziałasz.

Po drugie to jest Forum TruckersMP, a nie SCS'u, więc SCS nie jest winny braku informacji na Forum.

Po trzecie była dzisiaj aktualizacja gier (ATS i ETS2) w związku z czym MP może nie działać. Tymczasowo należy albo nie aktualizować gry (jest taka możliwość) albo zmienić wersję beta na temporary 1_30 (1.30.1.6).

Po czwarte to jest Forum, a nie shoutbox i nikt nie siedzi tutaj 24h/7 aby tylko odpisywać każdemu. Jest godzina 15 i niektórzy są jeszcze w pracy, szkole na zakupach. Dodatkowo ten dział Forum jest obarczony weryfikacją moderacji, więc każdy post pojawia się dopiero po zaakceptowaniu przez moderatora, a to też nie trwa na pstryknięcie palca.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nie pisz tytułu i treści wątku z włączonym Caps-Lockiem bo za to jest z tego co pamiętam warn na forum;

(Tak poza tym twój wątek trochę obraża administracje TruckersMP pod względem działania ich na forum i akceptacji wątków, zauważ że na forum jest kilka języków = większa praca ze strony moderacji danego języka a moderator czy inne osoby które sprawdzają nie zatwierdzone wątki nie przesiadują 24/7 na forum)  

Po drugie to forum nie jest powiązane z SCS a tylko z modem ETS2MP

Po trzecie SCS wprowadził jakąś aktualizacje (I TruckersMP nie ma wpływu na to kiedy dodają aktualizacje) i wymagana jest wersja 1.30.1.6 do działania MP która jest dostępna w zakładce BETAS po wejściu w Właściwości  (pod nazwą [temporary_1_30 - 1.30.1.6 for incompatible mods] dopóki nie zaktualizują samego moda MP pod nową wersję ETS2

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.