Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Włączenie Ghost mode podczas wykonywania autosave


-KenaJ-

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Włączenie "Ghost Mode" podczas wykonywania autosave

Opis Sugestii: Gdy gra zaczyna robić autosave z automatu odpalił by się ghost mode.

Przykładowe obrazki: Nie posiadam.

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: W moim przypadku jest tak, mam 200+ kierowców. Przez co auto zapis na dysku HDD trwa ok 1-3 sekundy. Przez ten czas gdy moja ciężarówka jest "zamrożona" nie raz stworzyłem niebezpieczną sytuacje lub kolizje na drodze. W szczególności autostrady. W ETS2 nie ma opcji wyłączenia autosave i żadnym sposobem aktualnie nie ma możliwości wyłączenia go. Więc opcja ghost mode na czas zapisu gry była by czymś co zmniejszyła by kolizje na drodze o znaczący procent.
Mam nadzieję, że moja sugestia będzie pozytywnie rozpatrzona,
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Właśnie lubię sobie mieć tych kierowców. Na MP często dochodzi do wypadków a naprawa uszkodzenia w np. 70% to wydatek ogromnych pieniędzy (ok 2-3 trasy czasem aby zarobić na taką naprawę). Z resztą czemu narzucać komuś zwolnienie kierowców, których ktoś zatrudnił zamiast dodać opcje w ETS 2 wyłączenia opcji autosave lub dodać ten ghost mode przy autosave na MP. Przy wczytywaniu się udało więc i przy autosave też by dało radę

Link to comment
Share on other sites

Ale właśnie nakłaniasz mnie do tego aby cheatować w tej grze, podczas gdy chcę zachować realia i grać realistycznie. Problemem nie są inni kierowcy (w tym ja powoduje kolizje tym "zamrożeniem" ciężarówki), którzy też mogą tak mieć, tylko brak też płynności gry przez takie zacinanie. A dodanie ghost moda przy zapisywaniu to nic złego według mnie. A wręcz na plsu. Skoro przy wczytywaniu jest aby nie powodować kolizji to i przy zapisie też mógłby być na spokojnie.

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

O jeju jakiż strasznym jestem człowiekiem, namawiam do dodania sobie kasy w singlu, gdzie nie ma za to żadnej konsekwencji. :troll:

Ldzie pracujący nad mp mają mieć więcej roboty, bo ty chcesz mieć realia w grze, kierowców na mp i zamiast zrobić szybko co trzeba, ty chcesz aby robiono pod ciebie... 

Ja jestem na nie, więcej nie będę się udzielał aby nie robić niepotrzebnego spamu. 

Edited by pompka500
Link to comment
Share on other sites

Niebezpieczne sytuacje nie są stworzone przez Ciebie, tylko przez osoby jadące za Tobą zbyt blisko, przez co nie mają możliwości zareagować.

Jeśli chcesz, masz możliwość to zmienić, tak jak pisze @pompka500, czyli zwolnij prawocników. Najlepiej byłoby zrobienie oddzielnego profilu dla trybu multiplayer aby wyeliminować błędy w zapisie, ale wnioskując po twoich wypowiedzi, że raczej tego nie zrobisz.

  • True Story 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Jestem na nie. Wg mnie niepotrzebna zabawa, by to wszystko ogarnąć. Tak jak wyżej... Kierowcy są niepotrzebni. Jeśli wg Ciebie masz tak dużo wypadków, że aż 200 (przypuszczam w przybliżeniu) kierowców jest Ci potrzebnych. To czasem też trzeba zastanowić się na swoją jazdą lub przejść na Eu4, gdzie jest nie ma kolizji na całej mapie.

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.