Jump to content

logın de sureklı dogru maıl ve sifre yazdıgım halde oyuna gıremıyorum

c3li

Recommended Posts

Merhaba @c3li,

• E-posta ve şifrenizi not defterine yazın.
  • Sırasıyla Ctrl+C ve Ctrl+V komutlarıyla ilgili yerlere kopyala yapıştır yapın.
  • Steam ve TruckersMP e-posta adresinizin aynı olmasına dikkat edin.
  • Şifreniz harf ve rakamlardan oluşabilir, semboller kullanmayın.
  • Steam aile paylaşımı özelliğini kapatın.
  • Eğer sorununuzu çözemezseniz Türkçe destek talebi oluşturabilirsiniz: https://support.truckersmp.com/

TIRCI

Merhaba @c3li

Öncelikle siteye email adresinizle giriş yapacaksınız.Nickname,Steam Nickname veya Oyun Nickname olmamalıdır.
Email adresini ve şifreni bir metin belgesine yazdıktan sonra kopyala yapıştır yöntemi ile oyun ekranında giriş yapınız.
Eğer giriş yapamazsanız şifrenizi sıfırlayınız.
Şifrenizde sembol bulunmamalıdır.Sadece harf ve rakamlardan oluşmalıdır.
Aile paylaşımı kapalı olmalıdır.
Sizin TruckersMP üyeliğin ile Steam üyeliğiniz aynı mail üzerine olmalıdır.
Profiliniz herkese açık olmalıdır.
Eğer bunları yaptıysanız TruckersMP'ye bir bilet oluşturunuz.  

https://support.truckersmp.com/

Saygılarımla,

BigLarge

59 minutes ago, c3li said:

inan su an arıyorum olmuyor dun oynuyourdum bugun oynayamıyorum

Yaşadığın problemi ekran görüntüsü ile destekleyerek paylaşabilir misin? Konu hakkında görsel içerik ile daha iyi yardımcı olmaya çalışırım. Ayrıca aşağıda belirttiğim yöntemi bir denemeni tavsiye ederim, muhtemelen çözüm sağlar;

• Steam kütüphanesine giriş yap.
  • Euro Truck Simulator 2'yi bul ve mouse imlecini üzerine getirip sağ tık yap.
  • Açılan pencerede özellikler sekmesine tıkla.
  • Açılan pencerede, sağ üst kısımda bulunan betalar sekmesine tıkla.
  • Betalar kısmında Temporary_1_30 - 1.30.1.6 seçimini yapıp pencereyi kapat ve Steam'ın yapacağı güncellemeyi bekle.

Bu adımları uyguladıktan sonra muhtemelen problem çözülecektir, durum hakkında halen yardıma ihtiyacın olursa bildirmekten çekinme. Bol şans! :) 

8 minutes ago, c3li said:

hazır bu kadar yardımcı olmuşken hız limiti dorse ile beraberken bir türlü 90 nı gecemıyorum mılletın tozundan bunaldım artık

:)

Merhaba eğer dorsenizi sözleşmeli alıyorsanız 90'nı geçemezsiniz ama serbest çalış olarak alırsanız geçebilirsiniz ayarlardan oynanış ve hız liminiti kaldır yazıyor oradaki TİK kaldırırsanız 90'nı geçebilirsiniz ama bunu DC yolunda tavsiye etmem 

İyi Forumlar :)

BombZ

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.