Jump to content

[SCS BLOG] Özel Nakliye DLC'si Reklam Fragmanı

Guest

Recommended Posts

Bu yıl hayranlarımız için yeni sürümler gerçekleştireceğimizi düşünüyorsanız sevinin. Euro Truck Simulator 2 için Özel Taşımacılık DLC'si son test aşamasındadır. Bizim mütevazi görüşümüze göre şimdiye kadar oldukça umut verici görünüyor!

Tanıtım fragmanıyla sizi biraz heyecanlandırmanın doğru zamanı olduğunu düşünüyoruz:

Yeniden test etme ve her şeyi tekrar kontrol etme konusundaki harcamalarımızı planladığımız önümüzdeki hafta sonu, güvenimizi kırmayacağımızı ve gelecek hafta Özel Nakliye DLC'sinin çıkış tarihini duyurabileceğimizi umuyoruz. Bizi izlemeye devam edin!

Orjinal Konu İçin Tıklayınız

Çeviri İçin @CumaLiBzdmR'e Teşekkür Ederim.

1 hour ago, Suleyman@53 said:

multiplayer da nasıl olacak ben onu merak ediyorum :) 

Resmi açıklama olmasada kimileri gelmez diyor,bazıları gelir fakat belli bir haritada uyumlu yaparlar diyorlar,karışık yani ortalık.Belki uyarlamazlar.

3 minutes ago, Suleyman@53 said:

bugüne kadar bütün dlcler geldi bu da gelecektir. Ama Benim tahminim EU2 gibi kalabalık servere o dorseyle girmeyi yasaklayabilirler. 

bunun ıcın ozel server bile acılabılır sadece o serverda alınabılır oyle daha saglıklı olacagını dusunuyorum sadece bu yuklerı alabıleceksın orada herkes keyıflı bır sekılde oynayacak orada tabikide dlc cıktından sonra ust yonetım nasıl bır karar alacak bakıp göreceğiz

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

Just now, ALTUNSOY said:

bunun ıcın ozel server bile acılabılır sadece o serverda alınabılır oyle daha saglıklı olacagını dusunuyorum sadece bu yuklerı alabıleceksın orada herkes keyıflı bır sekılde oynayacak orada tabikide dlc cıktından sonra ust yonetım nasıl bır karar alacak bakıp göreceğiz

Haklısın valla. Yoksa bu dlc ile calais duisburga çok girmeye çalışan olur. Ve eu2 de o yolun halini düşünmek bile istemiyorum :)

• 5 months later...
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.