Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

destek ekibi

GhostSLayer

Recommended Posts

Merhaba  @GhostSLayer

Sizinle paylaştığım  faydalı bağlantıdan daha genel olarak "TruckersMP ekibine nasıl katılırım?" sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Saygilarımla

BigLarge,

Merhaba @GhostSLayer

Destek ekibi alımı şuanda açık değildir.Maalesef şuan başvuramazsınız çünkü en son 2 aralık tarihinde bir ceza almışsınız.Unutmayın başvuru yapabilmeniz için son cezanızın üzerinden 1 yıl geçmesi gerekir.Dikkatli sürüşler.

On 05.12.2017 at 9:19 PM, GhostSLayer said:

ets 2 mp destek ekibine nasıl katılıca ?

Merhaba başvurular açıldığı zaman forum üzerinden duyuru yapılıyor forumda aktif olup gerekli koşulları yerine getirdiyseniz başvuru yapabilirsiniz  İyi oyunlar

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

On 05.12.2017 at 9:19 PM, GhostSLayer said:

ets 2 mp destek ekibine nasıl katılıca ?

Selamlar, bu talebini yerine getirmek için bazı şartlara uygun olman gerekmekte ancak bunlardan önce truckersmp yönetiminin, Destek Ekibi Üyesi alımlarını açması gerekmekte. Alımlarda, dil şartı mevcuttur. Alımların açık olduğu bir tarihte başvuru yapacağını düşünürsek:

• Öncelikle talep edilen dil şartını sağlaman gerekmekte. Yani yeterli düzeyde İngilizcen olmalı ve Türkçe için Destek Ekibi Üyesi alımı yapılmalı.
  • En az 17 yaşında olmalısın.
  • truckersmp topluluğunda sabit aktifliğe sahip olmalısın.
  • İngilizce dilini yeterli düzeyde kullanabiliyor olmalısın.
  • Forum ve oyun içi kuralları tam anlamıyla anlamış, bu kurallara saygı duyuyor olmalısın.
  • Ortada bir anlaşmazlık durumu söz konusu olduğunda saygılı ve sakin yaklaşımda bulunmalısın.
  • Bir konu hakkında yeterli bilgin olmadığında, o konu hakkında başkalarına soru sorabilecek olgunluğa sahip olmalısın.
  • Takım çalışmasına yatkın olmalısın.
  • Diğer insanlarla iletişim kurabilmeli, bu konuda temel yeterliliğe sahip olmalısın.
  • Kendini, diğer oyunculara yardım etmeye adamış olmalısın.
  • TruckersMP forumunda en az 1 aydır kayıtlı olmalısın.
  • Yardım bölümünde aktif rol oynamalısın.
  • Eğer önceden teknik veya yardım konusunda tecrüben varsa sana avantaj sağlayacaktır.

Bu gereksinimleri sağladığımızı düşünsek bile, 2 Aralık 2017 - 16:24 tarihinde almış olduğun yasaklanma sebebiyle en az 1 yıl daha beklemen gerekecek. Ki bu, 2 Aralık 2018 - 16:24 tarihinden sonra yapılacak olan alımlara başvurabilme anlamına geliyor. 

Kişisel olarak, bir bireyin başka insanlara yardım etmek için forum üzerinde bir yetkiye sahip olman gerektiğini düşünmüyorum. Bunu isminin altında "Member" yazarken de, içten gelerek yapabilirsin. Bol şans! :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.