Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Konwoje / Forum i ets2c.com


StepchenPL

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Zmiana systemu konwojów
Opis Sugestii:
 Witam, długo nic nie pisałem na nowym forum, obserwowałem co się dzieje i nie zaobserwowałem żadnych zmian w systemie konwojów. A aktualny sposób organizacji skutecznie utrudnia tworzenie spotkań na poziomie. Jako przykład podam mój konwój z poprzedniego forum. Zgłosiło się ok 40 osób (konwój ogłoszony na forum i ets2c.com), z czego wszyscy zgłoszeni z ets2c najzwyczajniej w świecie olewali sobie zasady. Na TSie była połowa zgłoszonych osób, tylko połowa wiedziała co robimy, jakiś włoch z czechem na okrągło wyprzedzał prowadzącego, ktoś gdzieś afczył, ogólna masakra.

Aby rozwiązać tego typu problemy proponuje dwa rozwiązania, zacznijmy od banalnie prostego (może nieco gorszego): na forach powstają działy "konwoje", gracze tworzą listę na ets2c.com (lista jest prywatna, dostępna tylko dla tych posiadających link) i umieszczają wraz z regulaminem na forum. Teraz pytanie co to daje? Wszystkie szczegóły organizator może udostępnić chętnej osobie po wcześniejszej rozmowie (tzn potwierdzenie że będzie na TS3 itp itd) co automatycznie usuwa zagranicznych trolli (i działa w każdym kierunku, włoch chce z włochem to ma, a jak chce ze wszystkimi to może udostępnić w normalny sposób.)

Rozwiązanie drugie:

Organizator musi zaakceptować zgłoszenie uczestnika na ets2c, dokładne szczegóły dotyczące konwoju (dokładne miejsce spotkania, adres TS3 [ ze względu na team speakowe trolle co też się zdarzało] itp) są ujawniane dopiero po zaakceptowaniu zgłoszenia. Ten sposób również daje możliwość ewentualnej wcześniejszej rozmowy z chętnym (sprawdzenie narodowości, czy ma TS3, przypomnienie o regulaminie itp itd).

 

Zostawiam wam te dwie propozycje do przemyślenia, myślę że sporo osób zgodzi się ze mną iż aktualny system konwojów jest trochę niedopracowany, a dwie propozycje powyżej to jedne z niewielu sposobów na rozwiązanie tych problemów. Pozdrawiam

  • Upvote 1

09f6a008f5b6e894gen.png

                               I5 4440 3.30Ghz ○ MSI GTX 760 2GB ○ Kingstone 4GB 1600mhz ○ HDD 1TB

Link to comment
Share on other sites

Skoro tak to nie czemu by nie dodać opcji z propozycji drugiej, to ingerencja w stronę nie w moda. Prosta, raz zrobiona zostaje do końca. Koleś zgłasza się do konwoju, trzeba zaakceptować jego uczestnictwo i tyle. Mała zmiana a dużo poprawi.

09f6a008f5b6e894gen.png

                               I5 4440 3.30Ghz ○ MSI GTX 760 2GB ○ Kingstone 4GB 1600mhz ○ HDD 1TB

Link to comment
Share on other sites

Jezeli chcecie zorganizowac duze konwoje na kilka firm i kilkadziesiat osob, zawsze mozecie napisac do mnie na PW i sie dogadamy. Jezeli kilka firm bedzie juz zgloszonych, mozna znalezc dzial gdzie utworzyc temat promujacy taki konwoj oraz podpiecie go az do odbycia sie eventu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.