Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Merhabalar, oyunda envarterden herkese acık yaptım hepsini ve oyunu 2,5 saat oynadım bilgisi var ancak truckers mp ye kayıt olamıyorum herkese acık yada saatla ilgili  sıkıntınız var yazıyor. Üye olmakla ilgili sıkıntı yaşıyorum. World of Truckstada kaydım vardır.  Bu sorunla ilgili yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nors.

Merhaba @yigitcancinar1

Sistemin bunu algılaması için profil ayarlarınıza girip "Check Now" butonuna tıklamanız gerekmektedir.

 

6yLlG3.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toparlamak gerekirse izleyeceğin adımları sırasıyla şu şekilde belirtebiliriz;

-Birinci ve en önemlisine göz atalım, 'Family Sharing' yani 'Aile Paylaşımı' yoluyla oyuna sahip olmaman gerekiyor. Kısaca oyunu satın almalısın.

-Öncelikle durumu garanti altına alalım 'bence', en azından bir saat daha oynamanı tavsiye ederim.

-Sonrasında truckersmp profiline girerek, bağlamış olduğun Steam hesabının da doğru olduğuna emin olduktan sonra profil sekmesine giriş yapmalı, ardından 'Check Now' butonuna basmalısın. Birkaç saniyelik duraksamadan sonra sistem otomatik olarak hesaplar arasındaki bağlantıyı yapacak ve istatistikleri alacaktır.

-Yukarıdaki adımları izledikten sonra halen soruna yönelik bir çözüm bulamadıysan, ets2mp programını sil ve tekrardan yükle, aynı zamanda işimizi garantiye almak adına oyun dosyalarını da doğrulama seçeneğini göz önünde tutmanı tavsiye ederim.(Bunun için steam kütüphanesine gir, ets2'ye sağ tıkla, özelliklere gir, yerel dosyalar butonuna tıklayıp 'Oyun Bütünlüğünü Doğrula' butonuna basmalısın.)

-Tüm adımları uyguladıktan sonra sorunun halen devam edip etmediğini bildirirsen mutlu oluruz, bol şans! :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×