Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Oyun acılırken guncelleniyo ondan sonra tekrarlanıyo durmadan gunceleme yapıyo aynı seyi tekrarlıyo cozumunu bilne varsa soylersin lütfen

keith_nooby

Recommended Posts

Merhaba 

Başlat/SağClick/Çalıştır/Cmd yani komut sistemini açın ve sırayla:
ipconfig /Flushdns
ipconfig /release
ipconfig /renew (yazdıktan sonra biraz bekleyin)
exit
işlemlerini yapın. Bu işlem DNS resetleme işlemidir. Ben yaptım. Sonra rahat bir şekilde Multiplayer'a girin

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

Merhaba @keith_nooby

Öncelikle TruckersMP Launcherini bilgisayarınızdan tamamen kaldırın denetim masası yardımıyla ardından tekrar kurun ancak doğru yere kurduğunuzdan emin olun.Euro Truck Simulator 2 için kurulum dizini şöyledir; "D:/Steam/SteamApps/Commons/EuroTruckSimulator2" ardından TruckersMP launcherini yönetici olarak çalıştırın.Umarım sorununuz çözülür.

Merhaba @keith_nooby

Aşağıdaki adımları ugular iseniz sorununuz çözülmüş olacaktır.

1- Modeminizi resetleyiniz.
2- Program files klasöründe yer alan TruckersMP Launcher'ın ve TruckersMP'rı siliniz. Steam'i kapatıp açın ve mp kurulumu tekrar yapın.
Öncelikle İlk iki işlemi yapıp deneyin sorun devam eder ise ilk iki işlemdeki silme işlemlerini ve aşağıdaki işlemleri yapın.
3- Belgelerim klasöründe yer alan ETS2 ve ETS2MP dosyalarının siliniz.
4- Oyunu Steam üzerinden kaldırınız.
5- Denetim Masası üzerinden TruckersMP'yi siliniz.
6-Modeminizi resetleyiniz.
7- Yeniden ETS2'yi ve TruckersMP'nin kurulumunu gerçekleştiriniz.
Bu işlemlerden sonra sorun devam ediyor ise ek olarak VPN programı ile bağlantı kurmayı deneyiniz.

Saygılarımla

BigLarge,

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.