Jump to content
  • 0

ETS 2 problem z padem xbox one


pompka500

Question

Witam, mam problem z moim padem od xbox one, dokładniej z gałką od skrętu. Przykładowo kiedy gałka jest nieruszona, jest w pozycji 0, kiedy na maksa w lewo lub prawo to jest pozycja 10. Skręcam tak powolutku nasilając, tak jakby liczyć od 1do10 po kolei. Problem polega na tym, że w pewnym momencie (tak gdzieś połowa skrętu 4-5) kierownica reaguje jak bym skręcał na max. Na filmiku jest pokazane jak to wygląda.

https://youtu.be/zhySUwElEL8?t=9

Kiedyś miałem pad od xbox 360 i tego problemu w ets2 nie miałem. W ustawieniach przy osi skrętu gdy pokazuje się ta żółta linia, skręt od 1 do 10 przebiega prawidłowo, a w grze takie cyrki. Może miał ktoś jakiś podobny problem ?

Edited by pompka500
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

A jak masz ustawienia klawiszy? Pierwsze cztery ustawienia klawiszy od góry służą do sterowania ciężarówką z pomocą klawiatury i przypisywanie osi analogowej do jakiejkolwiek funkcji jest niewskazane. Po za tym, film się nie wczytuje. 

W tym filmie są pokazane symptomy takiego błędnego ustawienia osi analogowej do funkcji, które są przystosowane do klawiatury. Tutaj jest wykorzystana kierownica, jednakże identyczne zachowanie może się zdarzyć na każdym kontrolerze, który jest wyposażony w analogowe osie.

  • Thanks 1

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mój Ty mistrzu, wskaż adres a wyślę Ci piwo. Faktycznie miałem ustawione na boki klawisze z pada, usunąłem i działa pięknie. A najlepsze jest to, że od kilku miesięcy zastanawiałem się co za felerny pad kupiłem  xD Nie wiem czemu filmik się nie wczytywał ale problem jest rozwiązany więc nwm :D Dzięki jeszcze raz, można przenieść.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.