Jump to content

Neden Aracım 90km/h Hızı Geçmiyor?

Slow1357

Recommended Posts

Merhaba değerli oyun sever arkadaşlarım!

Bugün sizlere neden bazen 90km/h hızı geçemediğinizi ve çözümlerini anlatacağım.

Bunun birkaç sebebi vardır.Bunları sıralayarak anlatmak istedim:

1.Europe1 serverinde şehiriçi 60km/h hızı, şehir dışı 110km/h hızı kesinlike geçemezsiniz.Bu serverin kuralıdır.

2.Europe1 serveri hariç diğer tüm sunucularda şehiriçi 80km/h, şehirdışı 150km/h hız sınırı vardır. kesinlikle geçemezsiniz.

3.Europe2 serverinde oynayıpta neden 90km/h hızı geçemiyorum diyorsanız bunların sebebi,

1.Sözleşmeli iş aldığınız zaman 90km/h hızı asla geçemezsiniz.

2.Oyun içi ayarlardan hız sınırı veya otomatik retarder açık ise 90km/h hızı yine geçemezsiniz.

3.Oyunda bazı yerlerde oyun kaza riskine karşı "MECBUREN" hız sınırına ayak uydurmak zorunda olur ve bu hız sınırıda genellikle 90km/h dir.

4.World of Trucks'ın dorselerinden aldıysanız aynı şekilde 90km/h hızı geçemezsiniz.

Arkadaşlar biraz kısa oldu ama yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

• Thanks 1

76561198178929243.png

Full-Stack Web Developer

7 hours ago, HamitCanKilic / 25] said:

Bilgilendirme güzel ancak forumu “Siyah Tema” olarak kullananlar( örn; ben) yazı renginden dolayı okumak çok zor oluyor. Varsayılan renk yaparsanız daha okunaklı olur. 

@Dopaa

10 hours ago, Nors. said:

Yararlı konu teşekkürler,ayrıca eklemek gerekirse Eu1 serverında şehir içi limit 60 şehir dışı 110'dur.

İkiside düzeltildi.

76561198178929243.png

Full-Stack Web Developer

• 6 months later...

çok iyi bir makale fakat oyun içi ayarlardanda hızı azda olsa arttırabiliyorsun ama tabi TruckersMp hız sınır limiti şu an için 150 dahada fazlasını aşamassınız . 

yukarıdaki yazılarda çok yararlı bir makale olmuş umarım kamyoncuların işine yarar herkese iyi oyunlar ve iyi günler dileğim ile. 

Bu arada SinglePlayer (Offline) girerseniz 250 km hız yapıyor diye biliyorum bunun için direkt olarak steam üzerinden giriş yapmanız gerekmekte