Jump to content
Sign in to follow this  
Karic

Zablokowanie możliwości używania modu "no damage mod"

Recommended Posts

Nazwa Sugestii

: Zablokowanie możliwości używania modu "no damage mod"

Opis Sugestii

: Gracze jeżdżą co raz mniej ostrożnie. Ostatnio bardzo często spotykam się z blokowaniem podczas wyprzedzania i lekkim uderzaniem w naczepę. Graczom używającym tego moda nic się nie stanie, a inni denerwują się kiedy jadą 1,5 tys. km i jakiś debil specjalnie uderzy.

Już nawet nie wspominam o tym, że jakiekolwiek reportowanie kogokolwiek na MP nic nie daje, a swojej jazdy nie nagrywam. Odechciewa się grać z takimi modami, bo wiele ludzi wykorzystuje go wyładowywania nerwów i wkurzania ludzi bez konsekwencji.

Przykładowe obrazki

: Brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?

Myślę, że ludzie, którzy tego moda nie używają to wiedzą o czym mówię, a jeśli co raz większa ilość ludzi będzie z tego korzystała to zrobimy z MP Need for Speed Most Wanted

Guest Kargho </pl>
21 hours ago, bazyliszek [PL] said:

Jestem na nie. Sam zacząłem używać tego modu i jestem mega zadowolony, bo nie niszczą mi już ładunku

I tym samym tracisz element realizmu. Oczywiście trolle swoją drogą...

Co do propozycji, nie nie i nie. Bez przesady :)

2 hours ago, Wargor.pl said:

I tym samym tracisz element realizmu. 

Realizm mamy gdy:

- ktoś Ci wymusi, bo Cię nie zauważył

- ktoś Ci wymusi, bo skrzyżowanie jest fatalnie oznakowane

- spotkaliśmy daltonistę, który akurat nam wjechał na czerwonym

- osobówka jedzie na prawym pasie na wysokości kabiny i Ty jej nie widzisz zmieniając pas

Realizmem natomiast nie jest pchanie się na bezczela w korku na drodze dwukierunkowej, jednopasmowej, bo jemu się nie chce stać w korku (i poczuć realizmu). Realizmem nie jest głupie spychanie drogi, celowy wjazd pod prąd, specjalna jazda na czołowe i używanie modyfikacji powodującej, że korek zamienia się w zawody kto wyleci wyżej w powietrze i zrobi więcej fikołków.

PS: Jeśli przeglądałeś mój profil truckersmp, mogłeś zauważyć, ze sam mam bana w historii za wymuszenie i kolizję. Myślisz, że wjechałem w kogoś celowo? Nie, po prostu nie zauważyłem dzieciaka (sądzą po wyzwiskach), który wtopił się malowaniem ciągnika w roślinność koło Duisburga (wlot na landówkę śmierci), zasuwał ze 120km/h i przede wszystkim nie próbował nawet hamować. Film dowodowy jest mój, jeśli chcesz, udostępnię Ci go, żebyś zobaczył jak to wyglądało.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...