Jump to content

Zablokowanie możliwości używania modu "no damage mod"


Karic

Recommended Posts

Nazwa Sugestii

: Zablokowanie możliwości używania modu "no damage mod"

Opis Sugestii

: Gracze jeżdżą co raz mniej ostrożnie. Ostatnio bardzo często spotykam się z blokowaniem podczas wyprzedzania i lekkim uderzaniem w naczepę. Graczom używającym tego moda nic się nie stanie, a inni denerwują się kiedy jadą 1,5 tys. km i jakiś debil specjalnie uderzy.

Już nawet nie wspominam o tym, że jakiekolwiek reportowanie kogokolwiek na MP nic nie daje, a swojej jazdy nie nagrywam. Odechciewa się grać z takimi modami, bo wiele ludzi wykorzystuje go wyładowywania nerwów i wkurzania ludzi bez konsekwencji.

Przykładowe obrazki

: Brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?

Myślę, że ludzie, którzy tego moda nie używają to wiedzą o czym mówię, a jeśli co raz większa ilość ludzi będzie z tego korzystała to zrobimy z MP Need for Speed Most Wanted

Link to comment
Share on other sites

Jestem na nie. Wyłączenie tego moda nie ma sensu, ludzie tak czy siak będą zajeżdżać drogę oraz taranować. Do tego taka porada... Skoro tak często zdarza Ci się oberwać od innych, sam zacznij używać tej modyfikacji.

  • Like 1

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, bazyliszek [PL] said:

Jestem na nie. Sam zacząłem używać tego modu i jestem mega zadowolony, bo nie niszczą mi już ładunku


I tym samym tracisz element realizmu. Oczywiście trolle swoją drogą...

Co do propozycji, nie nie i nie. Bez przesady :)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wargor.pl said:

I tym samym tracisz element realizmu. 

Realizm mamy gdy:

- ktoś Ci wymusi, bo Cię nie zauważył

- ktoś Ci wymusi, bo skrzyżowanie jest fatalnie oznakowane

- spotkaliśmy daltonistę, który akurat nam wjechał na czerwonym

- osobówka jedzie na prawym pasie na wysokości kabiny i Ty jej nie widzisz zmieniając pas

 

Realizmem natomiast nie jest pchanie się na bezczela w korku na drodze dwukierunkowej, jednopasmowej, bo jemu się nie chce stać w korku (i poczuć realizmu). Realizmem nie jest głupie spychanie drogi, celowy wjazd pod prąd, specjalna jazda na czołowe i używanie modyfikacji powodującej, że korek zamienia się w zawody kto wyleci wyżej w powietrze i zrobi więcej fikołków.

 

PS: Jeśli przeglądałeś mój profil truckersmp, mogłeś zauważyć, ze sam mam bana w historii za wymuszenie i kolizję. Myślisz, że wjechałem w kogoś celowo? Nie, po prostu nie zauważyłem dzieciaka (sądzą po wyzwiskach), który wtopił się malowaniem ciągnika w roślinność koło Duisburga (wlot na landówkę śmierci), zasuwał ze 120km/h i przede wszystkim nie próbował nawet hamować. Film dowodowy jest mój, jeśli chcesz, udostępnię Ci go, żebyś zobaczył jak to wyglądało.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.