Jump to content

Problem z profilem na MP


[GTW] FHA

Recommended Posts

Jak na poniższym screenie nie mogę zmienić nicku a obecny jest za krótki. Nie mogę przez kompletnie nic zrobić, w tym zgłosić gracza bo cały czas wraca mnie do ustawień.

 

Wchodząc np. https://truckersmp.com/reports jestem z automatu przekierowany do ustawień (zrzut ekranu).

 

Do kogo mam w tej sprawie pisać?

 

cSzCFo1FTgycLaLuEvFsYA.png

Edited by FHA
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WooQash said:

Zacznijmy od tego, że do 6 grudnia masz zablokowaną możliwość zmiany nicku, ponieważ zrobiłeś to 2 dni temu. Dlaczego Ciebie niby odsyła do ustawień? Z jakiego powodu?

 

z tego powodu, bo jest błąd w nicku...

 

nqsp6GNIRn_PlFdgEUDSGw.png

Edited by FHA
Link to comment
Share on other sites

W takim razie to nie jest problem, a błąd. Skoro strona pozwoliła zmienić nick, na taki składający się z 3 znaków, a teraz woła o jakieś problemy, to znaczy, że to błąd. Po za tym kto wpadł na pomysł aby nick składał się od 4 znaków? Sam osobiście na palcach obu dłoni mogę wymienić znajomych, którzy mają trzyliterowe nicki.

 

Może ktoś z moderacji lub @BAKERPK [PL] [ENG] pomoże i zasięgnie zdania w tym temacie bezpośrednio u deweloperów? Bo chyba nie ma sensu tego zgłaszać do zakładki błędy (sądząc po czasie reakcji itd).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

@FHA

Can confirm this bug exists. It's caused by a whitespace character in your name field, which is counted before it is trimmed. I have reverted your namechange, and if you would like to, I can change the name to something else (since your namechange cooldown will still apply), just quote this message.

  • Like 1

HumaneWolf - Website - Twitter - GitHub

Ex-Developer

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, HumaneWolf said:

@FHA

Can confirm this bug exists. It's caused by a whitespace character in your name field, which is counted before it is trimmed. I have reverted your namechange, and if you would like to, I can change the name to something else (since your namechange cooldown will still apply), just quote this message.

 

Thank you!

Humena, minimum of 4 characters? I would like a nickname FHA.

Edited by FHA
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.