Jump to content

Co warto kupić?


Bandero

Recommended Posts

Siema, jako że nadszedł czas gdy mamy promocje na steam, odezwała się we mnie cebula i postanowiłem stworzyć temat gdzie możecie się podzielić co kupujecie, lub co warto kupić? Napiszcie co uważacie o aktualnych przecenach i może jakaś lista z zakupami? :P

 

Co warto kupić moim zdaniem:

Spintires: MudRunner - Cena: 59.95zł z 119.90zł tanio a jedynka mnie nie rozczarowała więc myślę że warto :P

GTA V - Cena: 128.95zł z 257.90zł więc jeżeli ktoś nie ma to chyba dobry czas żeby zakupić :D 

DLC Francja - Cena: 29.99zł zamiast 59.99zł - Wszelkie dlc do Ets są fajnie przecenione :P 

DLC do Army 3 jak i sama gra poszła fajnie w dół to też polecam :D 

 

Zapodajcie swoje listy, co warto kupić! :D 

 

Shut-up-and-take-my-money.jpg

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że DLC Meksyk do ATS nie dali przeceny, świeżynka więc wiadomo, może w zimowej wyprzedaży dadzą.

Ogólnie to powiem Wam, że w tym roku - jak dla mnie - nie ma zbytnio nic interesującego. W zeszłym roku ze 300zł wywaliłem a dzisiaj 40zł na DLC DAF'a i kilka malowań + heavy cargo do ATS.

Link to comment
Share on other sites

^ Wątpię by nawet przy okazji zimowej wyprzedaży Meksyk był w przecenie, ale jest możliwość, że go wystawią z racji zbliżającej się premiery DLC Italia i Specjalnego transportu. 

 

Z takich bardziej interesujących mnie rzeczy to w sumie pokusiłabym się o:

  • Rocket League - 35,99 zł
  • PUBG (tu raczej nie ma przeceny :P )
  • Mini Metro - 21,59 zł

I w sumie jeszcze RimWorld zostaje, ale on chyba na przecenie będzie jak umrę :troll:

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.